2726

پدرشوهر م عمل دیسک داشت همسرم برد بیمارستان...چند روزه مرخص شده ...

نگو زمان عمل یه دانشجو که پرستاری میخونده اومده پدرشوهرمو ببره اتاق عمل اشتباهی برده یه طبقه دیگه...شوهرمم اونجا بوده پرسیده خانوم شما پرستاری؟گفت نه دانشجوعم...

بعد پدرشوهرم گفته پسر منم پرستاری در اومد قبلا نرفت خوشش نیومد...

خلاصه فرداش شوهرم میره و خواهرشوهرم میاد جاش بمونه...پدرشوهرم میگه دختره اومده گفته پدر میگی دخترت بیاد پیشم؟ادرس یه اتاق و داده خلاصه خواهرشوهرمم رفته و فهمیدم که میخواسته باشوهرم اوکی شه.شوهرم وقتی شنید خشکش زد باورش نمیشد پدرش جلو من این حرفو بزنه...من ناراحت شدم...اخه تا یه زن چراغ سبز نبینه چرا باید همچین کاریو کنه...اومدیم خونه شوهرم کلی گریه کرد قسم خورد..که بقران به جون مادرش همون چند کلمه رو حرف زدن و تاکید داشت که پرستاره اصلا قیافه نداشت و محجبه ام بوده...

خیلی اعصابم خورده پدرشوهرمم اونجوری نیس بخواد حرصمو در بیاره...😢😢نمیخوام شوهرمو من یه زندگی اروم میخوام

همش میگم نکنه باهم لاس زدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ن بابا..فکر بد نکن..ب شوهرت اعتناد کن

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

سوءظن حرامه اگه قبلا انحراف نداشته حرفشو قبول کن

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2706