2726
عنوان

کیا نا امید شدن و دیگه دست از دعا کشیدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2480 بازدید | 75 پست

یه چیزی بگم ناامیدی خیلی بده بزرگترین گناه ، من خدا ببخش چند وقته خیلی گله میکنم ازش اما نا امید نیستم، میدونی تجربه به من یکی ثابت کرده توکل کنم به خدا خدا برات بهترینو میخاد، شاید تو فکر میکنی تو اینده باهاش خوشبختی شاید خدا مرد بهتری برات میخاد، بهت قول میدم اگه قسمتت نباشه ، خدا حتما حکمتی تو این نرسیدن قرار داده پس دلتو بسپار. به خدا و توکل کن و خیالتو اسوده کن گلم، ضمنا ۲۵سال تازه اول جوونی دختر،یه خواهش دارم اگه مشهد زندگی میکنی ، اگه بازم حرم رفتی،.. بگو امام رضا زینب سلام رسوند، گفت اقا جان کریم بودی و گدای در خونتو رد نکردی، اما اقا من ازت خواستم ،،، بگو زینب گله داره کریمی از خاندان کرمی حاجتمو روا کن اقا دخترمو خوب کن 

لطف انچه تو اندیشی... حکم انچه تو فرمایی
حتما به صلاحت نیس عزیزم، انشاالله بهترینا نصیبت بشه

مرسي فدات شم

ولي بيا قبول كنيم ك خيلي سخته و تو كت نميره ك بگيم صلاح نيس

زمان زيادي ميخاااد

آدم امن زندگی آدم ها باشیم...🦋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن وقتی باخداقهرمیکنی یعنی اونم ازتو ناراضیه یعنی یه کاری کردی که نیاز به جبرانش داری یا اصلاحش...ببخشید من فقط اونی که ازیه جای معتبرشنیدمو گفتم خداخیلی بزرگ و مهربونه منم زندگی سختی داشتم و دارم ولی سعی میکنم خسته نشم و شناختمو به خدا بیشترکنم مطمئنم اگر مشکلاتم نبودن حتی یه لحظه ام به خدافکرنمی کردم ولی الان با دعا و ذکر و یادش خو گرفتم دیگه . ما ادما انگار باید برامون سختی پیش بیاد که همیشه بیاد خداباشیم ولی خدا هم دوسمون داره که گره میندازه تو کارامون چون بهای رسیدن وحس کردن خدا کم نیست...

2728

هیچوقت از رحمت خدا ناامیدنباش به حکمتش ایمان بیار خودش خوبو بدتو میدونه

درمورد دعا هم باید بگم من هروقت از خدا چیزی خواستم بهم داده همیشه بهش امیدوارم و شکر گزار

واسه مشکلم تقریبا یه ماه پیش حاجت سوره یس گرفتم قراربود۲۶خرداد یه اتفاقی بیوفته نیافتاد به جاش امروز اون حاجت رو گرفتم دعاهام مستجاب شد

دیرو زود و خوبو بد همه چیو بسپار به خدا❤دعاکن خدا بی جوابت نمیذاره

درکت میکنم خیلی سخته منم خیلی سختمه نمتونم فرآموشش کنم تا ابد...خیلی در حقم بدی ها کرده ولی دلم بازم ...

خييييلي خيلي متاسفم

اما بازم زود طلاق نگير

يه فرصت به جفتتون بده

منو نگا

كلاااا در شبانه روز يه وعده غذا ميخورم ك بتونم زنده بمونم

از شدت غرورم اينا رو نميدونه

١ ساااله با گريه خوابيدم با سردرد بيدار شدم

سركارمم بايد برم 

ببين

وقتي ميدمش قلبم ميخاست بياد تو دهنم

حتي بعده ٣ سال هم همينطور!

الان دلم ميخاد اگه ديگه واقن قسمت هم نيستيم

مهرشو خدا ببره

خييييلي خيلي متاسفم اما بازم زود طلاق نگير يه فرصت به جفتتون بده منو نگا كلاااا در شبانه روز يه ...

الهی بگردم خیلی سخته به خودت فشار نیار 

جونت مهم تره 

به خدا منم این چند ماه از بس گریه کردم غذا نخوردم الان موهام مشت مشت میریزه 

کسی که ارزش نداره حیفه گریه کردن براش 

نامزد بودین شما ؟ محرم بودین یا نه؟

خييييلي خيلي متاسفم اما بازم زود طلاق نگير يه فرصت به جفتتون بده منو نگا كلاااا در شبانه روز يه ...

خیلی زیاد بهش فرصت دادم از پارسال ما باهم مشکل داریم یک ساله بهش فرصت دادم بهتر نشد ک هیچ بدتر شد 

تصمیم گیرنده اش مادرشه آب میخوره باید به مامانش خبر بده 

خدا از همچین مادرهایی نگذره الهی

هیچوقت از رحمت خدا ناامیدنباش به حکمتش ایمان بیار خودش خوبو بدتو میدونه درمورد دعا هم باید بگم من ه ...

ميشه با قلب پاكتون برا منم دعا كنين اسمم زهراس

وااااقعا سختي كشيدم ك درس بخونم برا خودم كسي بشم

هميشم دوس داشتم خودم پيدا كنم و ازدواج كنم

و الا از فاميل تو بچگيام چن بار اومدن نخاستم

من رنج زياد ديدم

دلم ميخاست

خدا اينو با عشق و جاودانگي و سلامتي و بي پشيموني بهم بده

خييييلي پسر خوبي بود تمام حريماي منو رعايت كرد

ولي گروني و اينكه سرپرستي مادرشو داره

ميترسه از ازدواج

ولي من چي پس؟!

الهی بگردم خیلی سخته به خودت فشار نیار  جونت مهم تره  به خدا منم این چند ماه از بس گریه ...

نه بابا محرم كجا بوده!

اصن فراريه از ازدواج ميگه با اين گرونيا

دوسمم داره ها ميدونم

خيليم بچه خوبيه ... پاك و باغيرت

اما ميگه حالا حالا ازدواج نه!!!

٣٠ سالشم هس!

یه چیزی بگم ناامیدی خیلی بده بزرگترین گناه ، من خدا ببخش چند وقته خیلی گله میکنم ازش اما نا امید نیس ...

چشم حتماااا چارشنبه ها بطلبن حرمم

حتمااااا نايب الزياره ميشم 

امام رضا خيلي ريوفه

من نا اميد شدم چون طرف بايد بخواد

وقتي اون امادگي نداره با ٣٠ سال

ديگه منتظر معجزه نبايد بود بنظرم!

نه بابا محرم كجا بوده! اصن فراريه از ازدواج ميگه با اين گرونيا دوسمم داره ها ميدونم خيليم بچه خوب ...

حالا اگر رابطه اتون پابرجاست این قهرم مثل قهر های قبلیتونو که بعدش آشتی میکنید به نظرم بک مدت بهش پیام نده یا زنگ نزن بذار ازت بیخبر باشه 

بعد خودش میاد سراغت

بعد تو اونجا براش ناز کن بهش بی توجهی کن کم محلی کن 

اینطوری که کنی مردا بیشتر جذب میشن

میگن وقتی باخداقهرمیکنی یعنی اونم ازتو ناراضیه یعنی یه کاری کردی که نیاز به جبرانش داری یا اصلاحش... ...

نمازام ميخونم فقط ديگه تسليم شدم دل گيرم هااا ولي تسليم شدم گفتم هر چي تو بگي خدا

2706