2726
عنوان

عکس خریدام😑😐حجمش زیاد بود،قبول نمیکرد...صبر چیز خوبیه🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 3147 بازدید | 122 پست
[QUOTE=144377687]😂😂😂 نه خیلی زشتم... هرجور شده باید یه گامی خدانکنه این چ حرفیه همه چی خوب تموم ...

میخوام برای سزارین پولامو جمع کنم... ۵ تومن جمع میکنم... دیگه بقیه مخارج با شوهرم😁

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
اح اولش میخواستم همه رو تو به پست بذارم، قبول نمیکرد... بعد مجبور شدم از صفحش عکس بگیرم اون سه تا پ ...

خیلی خوشگلو گوگولین 

از اون سه تا پروانه ی مدل طلاییشو منم دارم خیلی خوشگل میکنه خونه رو 

گلدونات خیلی نازن گل کاشتی توشون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوام برای سزارین پولامو جمع کنم... ۵ تومن جمع میکنم... دیگه بقیه مخارج با شوهرم😁

ینی بیشتر از پنج تومنه؟😐اوه چ زیاد اره بابا بنداز گردن شوهرت بگو نصف نصف بدیم دیگه تاپیک اخرمو بخون😟😟کلی دلم گرفته 

خیلی خوشگلو گوگولین  از اون سه تا پروانه ی مدل طلاییشو منم دارم خیلی خوشگل میکنه خونه رو  ...

من اونارو هنوز نصب نکردم... نه متاسفانه توی گلدوناهم گل نکاشتم... میخوام بگم یکی از آبجیام برام توش گل بکاره

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2728
ینی بیشتر از پنج تومنه؟😐اوه چ زیاد اره بابا بنداز گردن شوهرت بگو نصف نصف بدیم دیگه تاپیک اخرمو بخون ...

نمیدونم...دکتر گفت فقط پول سزارین ۴۵۰۰ هست... پول بیمارستانم هست، پول اپیدورالو متخصص بیهوشیم هست😥 الان میرم میخونم

ژوووون

چ گوگولییین😍😍😍😍😍

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^
ژوووون چ گوگولییین😍😍😍😍😍

😍🤩🤗 چشمات گوگولین😁😘

😍🤩🤗 چشمات گوگولین😁😘

فدات برمممم😍😍😍😘

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^
فدات برمممم😍😍😍😘

خدا نکنه😚☺

نه از ۸ ماه پیش تا حالا تقریبا... هرماه یه مقدار از پولامو بخاطر صبرم برای خودم هدیه میگرفتم

سلام

مبارکت باشه همه این وسایل

کار خیلی خوبی کردی برای خودت بخاطر صبرت هدیه خریدی.آفرین خوشم اومد

منم اون گلدونا که دختر و پسر هستن خواستم از دیجی کالا بخرم دیدم نظرات بقیه این بود که تمیز رنگ نشده پشیمون شدم و نخریدم

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.

مبارکه خوشگلم به خوشی استفاده کنی

الهی همیشه دلت خوش باشه پسر خوشگلتم سالم بیاد تو بغلت

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
مبارکه خوشگلم به خوشی استفاده کنی الهی همیشه دلت خوش باشه پسر خوشگلتم سالم بیاد تو بغلت

ان شاالله...ممنونم عزیز

2706