2733
2734

تاثیرش خوب بود؟دیگه هرروزیه پاتون دندون پزشکی نبودیه پاتون خونه؟چندساله استفاده میکنین؟

پ .ن :چوب مسواک یه چوب ازشاخه ی درخت اراک هستشکه اززمان پیامبر(ص)استفاده میشده .الانم توعطاریاهست ونیازبه خمیردندون نداره .ظاهراکه دندون روخیلی عالی تمیزوسفیدمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام وای بچه ها کمک مردم از دندون درد همه کاری کردم ولی باز درد دارم دندونی که قبلا عصب کشی شده الان دردش ضربان دار شده از صبح درد داشتم الان بدتر شده

دندونی که عصب کشی میشه مگه بازم پوسیده میشه الان بنظرتون باید چیکار کنم ممکنه دویاره عصب کشی مجدد نیاز داشته باشه توروخدا جواب بدین بقیه دندونامم اوضاعشون خوب نیست با اینکه خیلی مسواک و نخ دندون استفاده میکنم وااااای دندونم🦷

2731
دوست عزیز باعث اکثر مشکلات دهان مثل پوسیدگی کرمها هستند و کرماهارا با چوب کشیدن نمیتوان از بین برد.

سلام وای بچه ها مردم از دندون درد همه کاری کردم ولی باز درد دارم دندونی که قبلا عصب کشی شده الان دردش ضربان دار شده از صبح درد داشتم الان بدتر شده

دندونی که عصب کشی میشه مگه بازم پوسیده میشه الان بنظرتون باید چیکار کنم ممکنه دویاره عصب کشی مجدد نیاز داشته باشه توروخدا جواب بدین بقیه دندونامم اوضاعشون خوب نیست با اینکه خیلی مسواک و نخ دندون استفاده میکنم وااااای دندونم🦷

سلام وای بچه ها کمک مردم از دندون درد همه کاری کردم ولی باز درد دارم دندونی که قبلا عصب کشی شده الان ...

شما الان از خمیر دندان فارمد ضد حساسیت استفاده کنید تا درد کاهش یابد بعدا هم به پزشک مراجعه کنید.

تنها گناه ما طمع بخشش تو بود...
سلام وای بچه ها کمک مردم از دندون درد همه کاری کردم ولی باز درد دارم دندونی که قبلا عصب کشی شده الان ...

بله احتمال پوسیدگی داره .ممکنه موقعه عصب کشی دندونپزشک فقط دوکانال روعصب کشی کرده باشه ودوکاناله دیگه باقی مونده باشه ودردازاون قسمت باشه .این احتمال هم هست که دندونای اطراف درحقیقت درددارن ولی شمادردوتواون ناحیه حس میکنی.سیررورنده کن بریزتوی شیرجوش بهص نصف لیوان شیراضافه کن وبزارروشعله بزارانقدبمونه وبجوشه تابااون سیررنده شده تبدیل به خمیرشه سردکه شدباقاشق بزاررودندونت عاااالیه

2738
ممنونم فقط احتمتل داره که عصب کشی مجدد انجام بگیره؟

اگه مربوط به همون دندون باشه ممکنه .من شنیدم عامله اصلی پوسیدگی دندون خمیردندونه .براهمین تصمیم گرفتم ازین چوبه استفاده کنم ببینم موثره یانه

این خمیرکه گفتم درست کن .باعثه درمانه عفونت هم میشه لثه هاروهم محکم میکنه عالیه

همونموقع با شوهرم رفتیم کلینیکدندونپزشکی شبانه روزی و مجبور شدم دندونمو بکشم و دندون کناریشم عصب کشی میخواد دندونمو که کشید ریشه دندونم کامل پوسیده بود فردا هم باید برم عصب کشی کنم خیلی جنس دندونام بده😭

مرسی بچه ها همونموقع با شوهرم رفتیم کلینیک دندونپزشکی شبانه روزی و مجبور شدم دندونمو بکشم و دندون کناریشم عصب کشی میخواد دندونمو که کشید ریشه دندونم کامل پوسیده بود فردا هم باید برم عصب کشی کنم خیلی جنس دندونام داغونه😭

بچه ها با کوچکترین درد و کوچکترین تغییر رنگ دندوناتون برید حتما دندونپزشکی من که یه دندون از دست دادم 😭

اگه مربوط به همون دندون باشه ممکنه .من شنیدم عامله اصلی پوسیدگی دندون خمیردندونه .براهمین تصمیم گرفت ...

عزیزم من انقدر رعایت میکنم و نخ دندون و مسواک دائم دندونام خرابن میترسم از این چوب مسواک استفاده کنم کلا مجبور بشم همه دندونامو بکشم😂

2706