2726

تی وی 55 اینچ شده 11 تومن😕

لباسشویی یخچال و...هم گرون

هیچ امیدی ندارم

پدرم کشاورزه 

خدا کنه برنج گرون شه بتونیم با فروشش چند تیکه اثاث ضروری رو بخریم فقط😧😅

بنظرت چی ارزون شده ک اینا بشه

سال ۱۴۰۲ هم گذشت و من مادر نشدم ۱۳ ساله ک چشم انتظار معجزم هستم ولی بازم نا امید نمیشم چون خدامو دارم مطمعنم ی روزی فرشتشو بهم هدیه میده و بغلش میگیرم و بعد از خدا امام رضام رو دارم یا امام رضا تو رو ب جوادت قسم منو و دوستام ک در انتظار مادر شدن هستن چشم انتظار نذار.  دوستای خوبم برای دل شکستم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید  عزیز مامان هیچ وقت نا امید نمیشم و منتظر میشم تو وجودم شکل بگیری منتظر اون روز هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یادم نمیاد چیزی که بالا رفته دوباره پایین اومده باشه

گر نداری دانش ترکیب رنگ                                       بین گل ها، زشت یا زیبا مکن                                    خوب دیدن، شرط انسان بودن است                           عیب را، در این و آن پیدا مکن

عزیزم... فکر نکنم ارزون بشه ها... اگه پول داری تیکه تیمه طلا بخر که ارزش پولت کم نشه که بعدا بتونی بفروشی چندتا وسیله مهم رو بگیری. 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
کجا ارزون تر دارن؟ بانه که میگن ارزونتره؟

کدوم شهری؟

بانه نرو بانه جنس هاش تقلبیه متاسفانه... قیمت وسایل مارک میدن اما تقلبی...

شما کدوم شهری؟ 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
2706