2733
2734

واقعا از حرفات هیچی نفهمیدم.. کدوم پنجم سه هفته ت بود و پنجم مرداد باید قلب تشکیل بشه؟؟؟ این حرفو کی زده؟؟

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
واقعا از حرفات هیچی نفهمیدم.. کدوم پنجم سه هفته ت بود و پنجم مرداد باید قلب تشکیل بشه؟؟؟ این حرفو کی ...

امروز ازمایش بارداری دادم مثبت بود رفتم دکتر گفت 3هفتمه تا 5مرداد باید قلب تشککیل بشه میترسم تشکیل نشه چ چیزایی باعث میشه تشکیل نشه قلب 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امروز ازمایش بارداری دادم مثبت بود رفتم دکتر گفت 3هفتمه تا 5مرداد باید قلب تشککیل بشه میترسم تشکیل ن ...

خدااااا چرا میترسی آخه دختر؟؟؟ توروخدا چرا اینکارو باخودت میکنی؟؟؟ همین ترس باعث میشه قلب تشکیل نشه خدایی نکرده..چرا انقد زود رفتی؟؟؟ سه هفته خیلییییی زوده چطور انقد زود رفتی؟؟

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
بیبی چک زدم مثبت شد ساک حاملگی تشکیل شده 

باشه ولی خیلی زود رفتی اینجوری انقد استرس میکشی...یعنی یه هفته قبل موعدت بی بی چک زدی مثبت شد؟؟

2738
4روز بعد موعد نشدم 

پس لقاحت دیر انجام شده مشکلی نیست خیلیا اینجورین انشاالله بسلامتی میری برا تشکیل قلب و سالمه سالمه..عزیزم فقط استراحت کن و استرس تحت هیچ شرایطی نداشته باش..دعا کن و صلوات زیاد بفرست

امروز ازمایش بارداری دادم مثبت بود رفتم دکتر گفت 3هفتمه تا 5مرداد باید قلب تشککیل بشه میترسم تشکیل ن ...

استرس 

استرس 

استرس

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍