2733
2734
عنوان

رشته ی دانشگاهی

424 بازدید | 60 پست

امسال می خوام انتخاب رشته کنم می خوام از سختی های رشته هاتون بدونم می خوام اگه شاغلید درامدتون را لطف کنید بفرمایید و خیلی چیزای دیگه

پس لطفا شغل تحصیلات و اگ ممکنه درامدتون رو بگین

خانوم های خانه دار هم ک تاج سرمونن😍

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

وای منم سال دیگه باید انتخاب  کنم

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدیریت بازرگانی یا مهندسی صنایع؟؟؟

کدوم؟

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
2728
خب  خاهرم تجربی بود و معلمه الان ۷۰۰ حقوقش بود الان ۱۸۰۰ ولی برا معلمی انسانی بهتره ک من ...

من دبیرستان ی اشتباهی کردم درست انتخاب رشته نکردم

همش میگم کاش انسانی میخوندم

اخه معلمی دوست دارم

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
وای منم سال دیگه باید انتخاب  کنم

من امسال

ولی اصلا نمیدونم چیکار کنم:(

لایک 

لایک کردم ولی خودمونیم فقط

2738
رشته دبیرستانت چی بوده؟

تجربی

اوه خب پس اگه کنکور تجربی دادی من نمیتونم از خودم بگم😅 انشالله موفق باشی عزیزم⁦❤️⁩ فقط تنها چیزی که میتونم بگم اینه که سر فصل دروس رشته رو نگاه بکن که یه حدود کلی‌ای از ماهیت رشته‌ها دستت بیاد اگه دقیق نمیدونی یه رشته‌ای رو⁦❤️⁩

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

من هنوز دانشجوام البته

پرستاری

حقوق بین 2800 تا 5 میلیون. بستگی به بیمارستان و شیفتاش داره ولی میانگینش 3 میلیون هست 

درسامون سختی خودشو داره ولییی

باید واقعا علاقه داشتی باشی چون کارمون فوق العاده سخته. شیفتای طولانی. بداخلاقی و داد و دعوای مریض و همراهاش. و کلی خستگی و بی خوابی

ولی اگه علاقه داشته باشی شغل خیلی شیرینیه

و بزرگترین مزیتش بازار کارشه. یعنی نسبت به کارشناسی های دیگه شانس استخدام خیلی بالاست 

اگه ادامه تحصیلم بدی میتونی سوپروایزر یا حتی مترون بشی که درامدت خیلی بالاتر میره و میتونی تو دانشگاه هم تدریس کنی 

سوال دیگه ای هم بود در خدمتم😊

2706