2726

سلام شبتون بخیر💙میگم دوستان هزینه اش چقد؟کجا؟چه مدلی؟واینکه از بیهوشی بگیدترس نداره؟خطرنداره؟دردچی؟من خیلی ازبیهوشی میترسم😢

یـا رب دعـای خـسـتـه دلـان مـسـتـجـاب کـن❤

من در راستای عملم

بفرس مدلاتو

ن از بیهوشی میترسم ن از چیزی

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من در راستای عملم بفرس مدلاتو ن از بیهوشی میترسم ن از چیزی

ب سلامتی کجا؟چقد؟من خیلی استرس دارم میترسم ب شدت😥

منم میخوام عمل کنم از فضای اتاق عمل میترسم

من ازبیهوشی میترسم اتاقش هیچی فقط بیهوشی میترسم بهوش نیام ی وقتی😢

من یه سال پیش عمل کردم بهترین قسمتش اتاق عمله  یه هفته اولش سخته بعد کم کم بهتر میشه شرایط&nbs ...

راضی؟بیهوشیش بدنیست؟من ب شدت میترسم بهوش نیام ی وقت😥😰

ب سلامتی کجا؟چقد؟من خیلی استرس دارم میترسم ب شدت😥

بندرعباس

گفتن ۹تومن

من اصلا نمی ترسم 

ترس نداره ک ب زیبایی بعدش فکرکن

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
من ازبیهوشی میترسم اتاقش هیچی فقط بیهوشی میترسم بهوش نیام ی وقتی😢

بیهوشی چیز خاصی نیست که

نه بابا چرا آخه بهوش نیای 😂

هزاران نفر هر روز میرن اتاق عمل بهوش هم میان 

هر کس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمیخراشیم ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم💜
بندرعباس گفتن ۹تومن من اصلا نمی ترسم  ترس نداره ک ب زیبایی بعدش فکرکن

اهامبارک پیشاپیش😁اره اینم هست ولی استرس لنتی😄

اهامبارک پیشاپیش😁اره اینم هست ولی استرس لنتی😄

مرسی ن بابا استرس ندارع ک

بیهوشی چیز خاصی نیست که نه بابا چرا آخه بهوش نیای 😂 هزاران نفر هر روز میرن اتاق عمل بهوش هم میان& ...

میترسم😢این دختره سحراسکندری دیدم ۱۸یالش بودترس افتاده جونم😭میگمـنکنه منم بهوش نیام😰😥

2706