2726
عنوان

دارو برای کرونا مصرف میکنن؟

2744 بازدید | 12 پست

سلام. من دوستم هفته پیش که مشکوک به کرونا تشخیصش دادن بهش دوتا دارو دادن (آزیترومایسین و یه داروی مسکن) اندازه ی سه روز. بعدش اینم حالش خوب شد ولی مجدد دوباره حالش بد شد. الان کروناش مثبت شده ولی پزشکش دارویی نداده گفته خوبی. درحالی که تمام علائم جز نفس تنگی و سرفه رو داره. خواستم بپرسم شما در اطرافیان یا خودتون بدون دارو خوب شدین؟ هیچ دارویی مصرف نمیکردین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مادر شوهرم اوایل اسفند مبتلا شد دارو امام کاُظم و 

ترکیب سیب و عسل و اب جوش میخورد 

سر یک هفته خوب شد 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2728
عسل تو دمای بالای ۵۵درجه تغییر ماهیت میده  و آب باید ولرم شده باشه!

بله درست میگین 

اشتباه از من بود 

اب ولرم 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

میتونین برای تقویت سیستم ایمنی بدن از قرص ایمیوسنس ویتان که آمریکایی هستش استفاده کنین

برای خریدش میتونید از لینکی که براتون گذاشتم روی اسم قرص استفاده کنید و از سایت سلام دارو ، اولین داروخانه آنلاین کرج خرید کنید