2737
2734
عنوان

بعدخبربهاره رهنما یه دوتاخبردیگ

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 56 پست

اع سهام عدالت از کی میاد تو پرتفویمون؟😃

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
من روش مستقیم زدم و دیگه هیچ کاری نکردم  لطفا کسی اگه میتونه راهنماییم کنه  دمتون گرم

من رفتم دفترخدمات شماره ملی وشناسنامه میخواد خودش انجام میده

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد وَعَجَّل فَرَجَهُم🌺🍃                                        ماملت امام حسینیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا من شماره توی سایت به نام خودم نیست روش مستقیم هم زدم ولی نمیتونم کاری کنم نه بفروشم نه توی بورس باهاش کار کنم.سیستم هم بسته است نمیتونم شماره رو تغییر بدم 

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
والا من شماره توی سایت به نام خودم نیست روش مستقیم هم زدم ولی نمیتونم کاری کنم نه بفروشم نه توی بورس ...

کسی اینجوری هست؟

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
2731
ولی امشب اخبار گف که فعلا ۳۰ درصد حق فروشه

۳۰ درصد برا اوناییه که غیرمستقیم زدن استارتر اونایی رو گفت که مستقیم زدن و به زودی سهام عدالتشون میاد تو پرتفویشون و میتونن باهاش معامله کنن

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
والا من شماره توی سایت به نام خودم نیست روش مستقیم هم زدم ولی نمیتونم کاری کنم نه بفروشم نه توی بورس ...

من امروز رفتم دفترخدمات ۱۰تومن گرفت درستش کرد

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد وَعَجَّل فَرَجَهُم🌺🍃                                        ماملت امام حسینیم
من روش مستقیم زدم و دیگه هیچ کاری نکردم  لطفا کسی اگه میتونه راهنماییم کنه  دمتون گرم

باید برین کد بورسی بگیرین تا بتونین سهم هاتون رو معامله کنین

واقعا ؟یعنی شماره به نام شوهرمه برم تغییرش میدن؟ شماره خودمو بزنن؟

2738
واقعا ؟یعنی شماره به نام شوهرمه برم تغییرش میدن؟ شماره خودمو بزنن؟

اره

اولی براشوهرم نبود 

امروزتغییرداد

بچها واسه اونایی که ثبت نام نکردن و جامونده هستن هنوز اعلام نکردن که کی میتونن ثبت نام کنن

اره اولی براشوهرم نبود  امروزتغییرداد

نبود یا بود؟چه خوب پس منم برم تغییر بدم فکر میکردم چون خودمون دسترسی نداریم اونا هم ندارن تعجب کردم مرسی که گفتی 

دقیق میشه لطفا بگی دفتر خدمات چی؟

2706