2726
عنوان

نهایت بیشعوری!

647 بازدید | 61 پست

تاپیک واسه جشن زیاد میبینم ... آخه مگه چی واجبیه الان با این استرس؟؟؟

واقعا مردم دور از جون تا نگیرن باور نمیکنن ک هست

ما ۹ روز پیش مراسم داشتیم الان ۴ نفر تا حالا کروناشون مثبت شده اقوام نزدیک تب داشتن سرفه میکنن زیر سرم رفتن ...

باور کنید هست !!! جشن و بعدا میتونید بگیرید کسی فرار نمیکنه !

تاثیرات گرمی...

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله اجتماعت غیر ضروری باعث بالا رفتن امار میشه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ای بابا

خدا به دادمون برسه مردم که بیخیال شدن

تازه اعتراض میکنن خودمون میدونیم کرونا هست و هی نگید چرا مهمونی میری!!!

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
شنیدم از بنده خدایی چند روز دیگه عروسیه و‌هشتصد نفر هم دعوتی دارند تو تالار !!! این مردم باید زو ...

چه خبره دنبالشون کردن نسلمون منقرض نشه صلوات

خدایا تو از من بیزاری من از تو چیزی عوض داره گله نداره ...

از آشنایان ما هم فردا عروسی داره! جالبه یکی از مهمونهای دعوتیش هم کرونا داره!!! ( حالا این یکی معلوم شده، اونایی که صداشو درنیاوردن بماند!)

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           

شما چرا مراسم گرفتید 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706