2726

خانوما نس میکنم تو خونمون جن هست 

شبا ک میخابم احساس میکنم یچیطا سیاه یا سقید 

مثلا یدفه تند رد میشن 

نمیدونم توهم چیه؟ 

عصری انگا ی چیز سفید میدیدم نمیدونم توهم یا واقعا 

چیکا کنم 😨😨

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

حرز امام علی بنویس کنارت داشته باش

خواهر من بارداره همش خواب جن میدید که بچشو ازش میگیرن و...

این حرز رو گفتم نوشت دیگه هر شب با آرامش میخوابه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرز امام علی بنویس کنارت داشته باش خواهر من بارداره همش خواب جن میدید که بچشو ازش میگیرن و... این ...

چجوریه ؟

رو کاغذ بنویسم؟ 

بعد بزارم زیر بالشتم مثلا؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2728
چجوریه ؟ رو کاغذ بنویسم؟  بعد بزارم زیر بالشتم مثلا؟

آره رو کاغذ بنویس خواهر من گذاشت زیر بالشتش ولی من انداختم گردنم از اول حاملگیم نوشتم با چن تا چیز دیگه انداختم گردنم

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
حرز امام علی بنویس کنارت داشته باش خواهر من بارداره همش خواب جن میدید که بچشو ازش میگیرن و... این ...

این؟ 

اینک. سخت نوشتنش و کشیدنش؟ 

صبح وشب سه مرتبه ایه الکرسی باچهارقل روبخون روخودت فوت کن

چهار قل هم سه بار بخونم؟ 

هرسب قبل خواب ایة الکرسی و چهار قل میخونم 

بعدم فوت میکنم دور. اتاقا

ممنون گلم 

فقط ی سوال ببخشید هی سوال میکنم 

حتما این  تنوین و تشدید و اَ و اُ و اینا و باید بزارم؟ 

بعد قبل خواب بخونمش یا ن؟ 

ممنون گلم  فقط ی سوال ببخشید هی سوال میکنم  حتما این  تنوین و تشدید و اَ و اُ و این ...

نمی‌دونم من گذاشتم همه رو برا احتیاط

نه دیگه لازم نیس بخونی که