2737
2734

اوووووف دوستان 10روز دیگه با نامزدم قرار بود عقد کنیم 

میخان جشن بگیرن مامانم نمیذاره 

میگه اولین سالگرد مامان بزرگت باید بگذره تا جشن بگیریم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو این اوضاع کرونا جشن نگیرین تحمل کنین تا بیماری بره بعدش 

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍
2731

مادرت کار خیلی خیلی خوبی میکنه خدا مادربزرگت رو بیامرزه که حتی نبودش هم بانی خیر میشه دوست خوبم خواهر قشنگم کرونا هست خیلی هم جدیه به خاطر عزیزانتون هم که شده جشن نگیرین دورهمی نگیرین به خدا من یکی از دلشوره همه اش قلبم درد میکنه نگران بچه هامم نگران پدر و مادرمم نگران برادرامم که به خاطر یه لقمه نون حلال مجبورن از این انبار به اون انبار برن یه باری با ماشین جابه جا کنن تا خرجشون دربیاد نگران پسرمم که ازم دوره و پدرش خیلی تو بند مراعات کردن نیست نگران پدر 59 ساله ام هستم که ریه اش حساسه 

خیلیها مثل منن خیلیها نگران و ناراحتن توروخدا مراعات کنید تا این مرض لعنتی تموم بشه بره 

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍