2726
عنوان

کیا خیلی ولخرجن؟ چه تو وسایل ارایش چه جینگولجات😂یا خرج خونه😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1769 بازدید | 73 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من و شوهرم یکی از یکی بدتر😂 خوره ی لاک دارم و مانتو ب شوهرمم سرایت کرده مرض لاکم😂 چند شب پیش200و ...

میشه عکس لاکاتو بزاری 

منم همینجورم واسه سالن شاید 50 تا لاک خریدم 😭

میشه عکس لاکاتو بزاری  منم همینجورم واسه سالن شاید 50 تا لاک خریدم 😭

اره. سالن چی داری؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
تقریبا همه رنگ هارو دارم بجز اونی ک جدید خریده شوهرت اولی از سمت چپ

خو شما سالن داری. من برا دل خودم میخرم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
خب منم برا خودم میخرم برا مشتریام لاک های خودمو استفاده نمیکنم ک 

اخه گفتی سالن داری میخری😐مشتریا لاک میارن؟ چ عجیب

من ماهی سه تومن خرج لباس و لوازم ارایشو خرت و پرتم میشه به نظرم همشم لازمه🙄اتفاقا فکر میکنم همسر م ...

ما ماهی سه تومن زندگی میکنیم😐😐😐

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2706