2726
عنوان

اراده ضعیف در لاغری

188 بازدید | 14 پست

سلام

الان چهارماه دارم تلاش میکنم لاغر بشم ولی همش وسوسه میشیم شیرینی بخورم .خواهرم هم بلده کیک درست هی درست میکنه من هی به یخچال سرمیزنم اخرش هم طاقت نمیارم یه تیکه بزرگ میخورم

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من اراده کردم همه چیم خوردم لاغرم شدم امضامو نگا😍😍😍

چیکار کردی چه رژیمی

تاپیکای مفید منو تگ کنین ممنون 💋 من پای تمام آرزو هایم را امضا کرده ام رفیق 😍 من پای خواسته های بی حدِ دلم می ایستم و مردانه میجنگم برای ساختن خودی که آرزویش را دارم 💪 من ایمان دارم به قهرمان زندگی ام که هر روز و هرروز او را در آیینه میبینم 👑✌  سالها بعد زمانی که خودساخته شدم همین روزهارا به یاد می آورم که دخترِ بازیگوشِ درونم ، پایِ چه قراردادِ دِلی را امضا زده است ...🐰💕
من اراده کردم همه چیم خوردم لاغرم شدم امضامو نگا😍😍😍

چجوری؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ
چیکار کردی چه رژیمی

کالری شماری عاشق پیتزا و نوشابم ترکشون هم نکردم تو دوران رژیم خوردم اما نه زیا د😉😉😉از 78 شدم 58

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
ورزش کردی؟

ورزش خیلی کم بیست دقیقه و اینا 

اولا که شروع کردم یه ساعت پیاده روی میکردم تو خونه😓

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

هر مناسبتی که میشه کیک درست میکنه 

ای بابا عزیزم اگه من پول پیکر تراشی داشتم اینجا نبودم

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم 

شبانون نخورهمون هرچی داریدخالی کمم بخورظهرم پنج تاشش تاقاشق برنج ،صبح هم یه تکه نون،پیاده روی اون کیک هم یه تکه کوچولوبخورفکرم نکن بقیه راحت رژیم میگیرن براهمه سخته😡

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
2706