2726

مال من طعم اب میدن روشمم به این صورته جورو جدا میپزم وقتی نیمپز شد برمیدارم تویه ظرف دیگه پیاز سرخ میکنم رب میزنم ادویه فلفل سیاه میزنم هویجوجورو میریزم یه کم دیگه سیب زمینی میریزم اخراشم رشته فلفل دلمه ای یادم رفت اونم اول میزنم

برای سلامتی پدرمو مادرمو برادرم صلوات

لایک

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…

سوپ جو با رب یا با خامه؟

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سوپ جو با رب یا با خامه؟

هر دو مدل رو توضیح بده مخصوصا اونی که با خامه س کی باید خامه رو اضافه کنیم

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…

اب مرغ میریزی

رابطه منو همسرم مثل چای شکر میمونه هر کی بخواد به هم بزنه ما بیشتر تو همدیگه حل میشیم عاشقتم عشقم 😙پسر که داشته باشی اگه همه دنیا دشمنت باشه پسرت پشتته پسر یعنی خار چشم بدخواهای مادر پسر یعنی غرور مادر❤

مرغ یا گوشت 

هویج 

قارچ

پیاز ریز خرد شده 

کرفس 

زرشک 

آلو 

رب 

با هم میپزم بعد مرغ یا گوشت با گوشت کوب میکوبم میریزم توش دوباره 

جو پرک و سبزی هم جدا میپزم میریزم توش نیم ساعت که جوشید امادس

خدایا تو از من بیزاری من از تو چیزی عوض داره گله نداره ...

فلفل دلمه تا حالا نشنیده بودم بزنن به سوپ

من هویج و پیاز و گوشت مرغ رو یه کم با هم تفت میدم جو رو هم چندساعت قبل تو اب میذارم خیس بخوره

بعد یه کم رب میزنم و زردچوبه 

اب میریزم میذارم چندساعت بپزه بعد گوشت رو درمیارم ریش ریش میکنم آخرم یه کم رشته و جعفری میزنم

2706