2733
2739
انشالله امیدت ناامید نشه چراغ دلت روشن بشه با یه جوجه کوچولو 

ان شاالله😍همچنین شما عزیز دلم ان شاالله ی فندق عزیز تو دلته😍🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم توهم آمپول پروژسترون داری ؟ یا شیاف پروژسترون؟

آمپول نوشت رفتم همشو خریدم.بعدروز انتقال میگه چرا آمپول میزنی ژل بهتره که. گفتم خب خدتون نوشتین آمپول خلاصه ژل نوشت.منم ۳روز ژل میزنم بقیشو آمپولا رو.شما جنینت فریز بود؟

من این چندروز از نظر روحی حالم خوب نبود وتنش زیادی تحمل کردم.توروخدا برام دعا کنید جنینام حفظ بشن ... شاید عمدی برام تنش ایجاد کردن ولی امیدوارم خدا کمکم کنه. فاالله و خیروحافظا....خدا توی دل شکسته جای داره انشاالله مامان میمونیم

2731

سلام دوستای خوبم منم روز شنبه دو تاجنین بلاست انتقال دادم وامیدوارم این سری نتیجه بگیرم سری پنجم هست ونتونستم استراحت کامل بکنم وخیلی تو خونه بلند شدم وراه رفتم روز ۲۸تیر هم ازمایش میدم تا اون موقع لطفا هرکی این روزا انتقال داشته بیاد ونتیحه رو بگه 

قربونت عزیزم انشالله شماهم نتیجه بگیری دلت شاد بشه گلم ، اصلا فکرشو نکن علائم پریودی دلیل بر منفی بو ...

انشالله 

هرجفتمونم نتیجه ی خوبی بگیریم 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
آمپول نوشت رفتم همشو خریدم.بعدروز انتقال میگه چرا آمپول میزنی ژل بهتره که. گفتم خب خدتون نوشتین آمپو ...

برای من روزی دوتا آمپول نوشته گلم ، اره جنین های من از سال ۹۲ فریز بودن تا الان

2738

منم یکشنبه انتقال دادم.دعام کنید.انشالله دامن هرکی منتظره سبزبشه 

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
من این چندروز از نظر روحی حالم خوب نبود وتنش زیادی تحمل کردم.توروخدا برام دعا کنید جنینام حفظ بشن .. ...

منم همینطور بودم از لحاظ مالی ضربه ی سختی خوردیم دیگه بقیه ش با خدا ، انشالله کمکمون کنه دلمون شاد بشه ، تو این دنیا هزاران بچه هست بدنیا میان یا میذارشون سر راه یا میدن بهزیستی آیا یکیش نباید سهم ما باشه خدایا🤲

انشالله عزیزم منم شنبه انتقال دادم انشالله تست هر دوتامون مثبت بشه

انشالله.توکل بخدا

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
میشه توصیح‌بدی چطوریه؟خیلی دلم میخاد بدونم چیکارمیکنن

عزیزم IVF لقاح مصنوعیه 

اسپرم و تخمک زن با دارو آماده میشه برای آزمایشگاه 

تعداد تخمک های زن باید زیاد باشه که دارو از قبل میدن 

بعدش دکتر okکرد میری برای عمل پانکچر یا همون تخمک گیری از طرفی هم اسپرم همسر رو میگیرن آماده سازی روش انجام میدن و زیر دستگاه لقاح میدن و تبدیل به جنین میشه 

بعد از تقسیم سلولی بستگی به وضعیت مادر داره،۲ تا یا ۳ انتقال میدن به مادر و ۱۴ روز باید صبر کرد ببینیم آزمایشمون مثبت میشه یا نه 

2706