1735
1810
عنوان

⭕️❌❌عكس❌❌⭕️

17308 بازدید | 1790 پست

سلاام❤️

خيلياتون هميشه ميگين چرا موضوعات پربازديد ها انقد ابكي و بي محتواس چرا تاپيك مفيد نداريم و... (حالا ببينم تاپيك مفيد چقدر براتون جذابيت داره)😉

خلاصه من چندروز پيش ٥.٦ تا كتاب خريدم خواستم بهتون معرفي كنم مطمئنم كسايي كه اهل كتاب هستن خيللي استقبال ميكنن😍😍

❌عكس كتابارو براتون ميزارم❌

❌تاپيك قبلي گفته بودين قيمت كتابارو بگو اونارم ميگم❌

⭕️(ملت عشق) اين كتاب رو با معرفي ني ني سايتي ها گرفتم

قيمتش:٥٨ تومن

⭕️(مردي به نام اوه) قيمت اين كتاب ٥٥تومن

⭕️(عقايد يك دلقك)قيمت اين كتاب ٤٨ تومن

⭕️(چهار اثر.......) اين كتابو خيلياتون خوندين و ميدونين چقدر معركس😍من اينو براي خواهرم خريدم خلاصه كه عاليه بخونين قيمت اين كتاب ٥٥ تومن

⭕️(كاش وقتي ٢٠ ساله بودم مي دانستم)قيمت اين كتاب هم ٣٥

🌹🌹🌹

توو تاپيك كتابخواني قبليم هم عكس كتابخونمو گذاشتم ولي خواستم اين چنتا كتاب جديد رو كه خريدم بذارم براتون😍

شمام اگه از كتابي راضي هستين عكسشو بزارين❤️

كتاب#  

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

کافه خوندنی، جایزه نقدی برای مطالعه و پاسخ به سوالات، 

هر ماه یک جایزه ۱ میلیون تومانی، ۲ جایزه پانصد هزارتومانی و ۱۵ جایزه دیگر، برای ورود اینجا کلیک کنید

1805
کتاب آخری موضوعش چطوریع؟

درمورد خودشناسي و دنبال كردن اهداف هستش عزيزم

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
ملت عشق بینظیره😍😍😍 بهترین کتابی هست که خوندم عشقِ شمس و مولانا😍😍❤

😘😘اره ديدم خيليا تعريفشو ميكنن گرفتم

کتابی در سطح اسکاول شین چه کتابی هست؟

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

کوری

دختر خودت باش

دختر شجاع باش 

دختری که رهایش کردی 

بیشعوری 

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد 

زنان زیرک 

این کتابا هم خیلی خوبن 😊

حتما بخون

پنجره‌ ای که اذیتت می‌کنه رو باید ببندی هرچقدر هم منظره ی پشت پنجره زیبا باشه  میشه واسه سلامتی و شادی خانوادم یه صلوات بفرستین ...خیلی ممنون میشم ...نبسته ام به کس دل 💛 نبسته کس به من دل 
عقاید یک دلقک و ملت عشق رو خوندم عالین    کتاب اخری باید جالب باشه حتما می گیرم

اره عزيزم خيلي خوبه توصيه ميكنم بخوني😍

1783

من خودمو کشتم نتونستم با دولت عشق ارتباط برقرار کنم . 

عقاید یک دلقکم که کتاب معروفیه . 

خیلی وقت قبل خوندم ، 

اسکاول شین برای استارت خودشناسی روانشناسی عالیه من به همه پیشنهادش میکنم یه جورایی مرجعه برای من

مردی به نام اوه هم کتاب خوبیه . من روایتشو دوست دارم . خیلی وقت قبل خومدم . 

آخری هم نخوندم .

اما جدای تمام اینا چه قیمتاشون خوبه. من دو روز قبل رفتم کتاب بگیرم بالای ۷۵ تومن بود . زورم اومد

میخوام بزنم تو دهن چاقی💪 .... گروه قرمز ... استارت رژیم ۹۹/۴/۱۰.... وزن اولیه ۹۴ .... وزن فعلی ۸۹.۶۵۰ .... وزن هدف فعلا ۶۰ 😍 .... . مرسی از بر و بچ تاپیک بامداد 👌 ... ایشالا زودی رنگ امضام تغییر کنه و سرگروهم پرتم کنه تو گروه همسایه💃
دوس دارم کتاب آخریه بخونم

حتما بخون عزيزم😍

پشيمون نميشي

1794
کتابی در سطح اسکاول شین چه کتابی هست؟

معرفي كنم اونايي كه خودم خوندمو؟

معرفي كنم اونايي كه خودم خوندمو؟

آره 

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
کوری دختر خودت باش دختر شجاع باش  دختری که رهایش کردی  بیشعوری  نامه به کودکی که ...

خودت باش دختر

و نامه اي به كودكي كه.....

بيشعوري

و زنان زيرك رو دارم😍😍❤️

قلم محمود دولت ابادی هم عالیه

توضيح بده يكم راجبش

1718