2726
عنوان

خونه مادرم

157 بازدید | 10 پست

سلام دوستای خوبم ممنون از اینک همیشه با نظراتتون راهنماییم کردید

من ی مشکلی دارم ک شاید بنظرتون ساده باشه اما برا من سخته

من خونم خیلی نزدیک به مادرم شاید پنج دقیقه طول بکشه ،از طرفی پدرم اصلا حوصله نداره زیاد کسی خونش بره و تا دیر وقت بشینه،اونوقت همسر من همش میگه بریم خونه مامانت،من دوس دارم نظم داشته باشه دوروز در هفته برم اما تا اسم خونه مادرم نباشه ما بیرون نمی‌ریم ،مثلا به شوهرم بگم بیا بریم دور بزنیم میگ نه نشستیم دیگ حال ندارم ،اما تا بگم بیا بریم ی دور بزنیم ی ساعتم خونه مامان بشینیم با کله میاد ، میریم بابام به من چپ چپ نگاه می کنه ک چرا هرروز میای اما چیزی به زبون نمیاره ،من درکش می کنم ، اونوقت شوهرم تا ساعت ۱۱/۳۰میشینه اونجا اصلا مردی نیست یک پاشو دیر شد بریم خونمون انقد میشینه تا من بگم وقتیم میگم جلو بابام یجوری با قبح میگ بریم بریم پاشو بریم کشتی انقد گفتی پاشو ،اخه بالای من زود می‌خوابه شوهرم درک نمی کنه ولش کنی میگ جامو بنداز همینجا بخوابم ، این نزدیکی خونه من و مامانم شده دردسر برا من ،چی کنم بنظرتون؟؟

مثلاً مادرش تابستونی می‌ره شهرستان ؛ما دوروز اونجا بودیم برگشتیم دلم میخواد بیام خونه خودم ی دوش بگیرم حالم جا بیاد خرت و پرتام جمع کنم مرتب کنم هنوز پاک نرسیده تهران میگ زنگ بزن ببین مامانت خونس بابات هست بریم اونجا یعنی عصبانی میشم تو خودم اما نمیشه بروم بیارم تا حرف بزنم میگ چرا منت میذاری مگ من تو خیابون موندم منت خونه بابات میذاری ؟؟؟نمیدونم چی کنم

خوشبحالتون من که میرم بابام زارر میزنه بمونین داداشم گریه میکنه شوهرم نمیزاره  بیشتر از دو ساعت باشم در حالیکه ماه ۳ ماه یبار میریم شهرستان و همش خونه، مادرشوهرمیم من که همش حسرت دارم یه روز کامل بمونم اونجا تو این ۵ سال ۵ بار خونه، بابام نخوابیدیم

امام رضا، خودت به خدا بگو.....🙏🤲🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به نظر خودت چرا شوهرت خيلي دوست داره بره خونه پدرتءز  ميخواد به تو محبت كنه  اونا رو خيل ...

از تنهایی زیاد چون با کسی بجز اونا در ارتباط نیست اما دیگ خیلی میره

خب عزیزم اخلاق باباتو بهش توضیح بده بگو پیرزن پیرمردن زود میخوابن محترمانه بگو ناراحتم نشه

میدونم که هر کدوم از شما ها دلتون به وسعت یک دریا پاکه و همه هم میدونیم دعا ها در حق همدیگه زودتر مستجاب میشهازت میخوام اگه اینو خوندی از ته دلت یدونه صلوات برای ارامشم و رسیدن به عشقم بفرستی💗مرسی ازت مهربون💎

وقتي خانوما دوست دارن ، شوهرا اذيت ميكنن ميگن نه بريم خونه مامان من

عقده اي بازي درميارن نميان

وقتي خانوما دوست ندارن زياد برن خونه باباشون ، اينجوري ميكنن.

خدايي مردا چشونه😂

مليكا هستم🥰
خدایی مشکل بزرگیه/:

مسخره کردن نداره ،من امروز می‌خوام برا استخون پاک ک ضرب دیده برم دکتر ی ماه گفتم بریم دکتر نمیاد حالا گفتم من خونه مامانمم میرم بیا اونجا دنبالم شبم برگردیم همینجا میگ باشه

از تنهایی زیاد چون با کسی بجز اونا در ارتباط نیست اما دیگ خیلی میره

بدون اين كه به همسرت اكراه پدرت رو بگي 

مديريت كن 

يه روز نيستن 

يه روز مامانت دور از جون مريض 

يه روز خودت سر درد داري 

بيشتر روزها هم سعي كن اوقات شاد و مفرح برا همسرت ايجاد كني حوصله شون سر نره 

دوتايي كيك پختن 

فيلم ديدم 

خاطره بازي 

كليييي بازي هاي دونفره