2410
2553
عنوان

دعاااا ن

35 بازدید | 4 پست

بچه ها من یکیو میشناسم رفته پیش دعا نویس بعد دعا نویسه گفته ۴ میلیونو نیم میگیرم یه سال روت کار میکنم کاری میکنم خانواده شوهرت ازت حساب ببرن بعد میگه ک کلی ادویه جات استفاده میکنه کلی گیاه اینا بعد کلی چله هم گفته بگیرن ک میگن کار دعا نویسه خیلی درسته حالا به نظر شما این دعا نویسه موکل داره؟؟؟ چون آخه گفته بود مخالف قبله چله هاشو بگه 

بعد مامانم شنیده میگه آبجیمم بره پیشش مادرشوهرش اذیت میکنه خیلی ولی من میترسم میگم بیخیال نمیدونم حالا گوش بدن یا نه چون اینجا شنیدم میگن موکل یه چیزی رو میگیره بعد کاری برات انجام میده☹

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         

یعنی مثله اون جادوگرا هس تو فیلما نشون میدن ادویه میریزه تو دیگ بعد یه نور میاد🤔😂😂

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دعا و اینجور چیزا به خدا قسم اصلا خوب نیست و خطرناکه . شاید اولش بری دعا بگیری و مشکلت حل بشه ...

اتفاقا این خانوم با دعا با طرف ازدواج کرد خدا میدونه باز من اینجور شنیدم

2720