2733
2734
عنوان

بچمو ۵ دقه بردم پارک

276 بازدید | 16 پست

با ماسک رفتیم . ۲ سالشه بچم

بعد بچه های ۸ ساله شایدم بزرگتر اونجا همش از سرسره ها بالا میرفتن عربده میکشیدن همش دم سرسره ها وایمیسادن که کسی نره انقد بدم اومد یه بچه هم اندازه بچه من بود اونم از سرسره میرفت بالا . اونوقت من تازه یاد دادم بچم از پله بره بالا نمیدونم اون چجوری میرفت بچه های ۲ ساله شما بلدن برن؟  😐

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 

اره.

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.

باورت میشه من دو هفتس خونم دخترم ۳ سالشه ب معنی واقعی کپک زدیم نبر خواهرم اوضاع خرابه 

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کرونا و پارک اخه ؟؟؟؟؟؟؟ 

همون سرسره کثیفه اونم بچه نبوده اندازه شما بوده ... گنده بوده هخخ

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

پسر من 2سال و 2ماهش که بود بردمش پارک، اون روز برای اولین بار یاد گرفته بود از پله سرسره بره بالا و سر بخوره بیاد پایین..انقدم ذوق کرده بود یادش بخیر.. اگه بیشتر میبردمش پارک که مطمئنا زودتر یاد میگرفت.. ولی کلا کم میرفتیم بیرون..

اما درکل از پله بالا رفتن و که بلد بود، خونه مامانم خودش از پله میرفت بالا و میومد پایین

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2738

اصلا من موندم تو این اوضاع چجوری میتونین بچه هاتون ببرین با وسایلای پارک بازی کنن،عزیزان خطرناکه خطرنااااااااااااک😡😡😡😡

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘

[QUOTE=144305889]اصلا من موندم تو این اوضاع چجوری میتونین بچه هاتون ببرین با وسایلای پارک بازی کنن،عزیزان خطرناکه خطر ...[/QUOبچه ها ما رفتیم مهمونی فرداش گفتن کرونا مثبتن حال منو فک کنید هشت روز خودمونو قرنطینه کردیم

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   
فک کنم دیگه یادش رفته اخرین باری ک پارک رفته شهریور پارسال بود 😔

مثل پسر من،خدا لعنت کنه کرونا رو😔 چند روز پیش کلی گریه کرد حواسشو پرت کردم تو خونه باهاش بازی کردیم تا یادش رفت

[QUOTE=144305889]اصلا من موندم تو این اوضاع چجوری میتونین بچه هاتون ببرین با وسایلای پارک بازی کنن،ع ...

تو این اوضاع مهمونی و تو جمع رفتن خطرناکه ولی گوش شنواااا تازه اونم پارک آخه فک کن

مثل پسر من،خدا لعنت کنه کرونا رو😔 چند روز پیش کلی گریه کرد حواسشو پرت کردم تو خونه باهاش بازی کردیم ...

وقتی دخترم ب عروسکاش میگه هر وقت دونونا(کرونا)رفت میبرمتون پارک 

جیگرم انگار تکه تکه میشه 😭😭😭

بچه باید پله دیده باشه که یاد بگیره. هنر خاصی نیس نگرانش باشی اونا حتما خوته خودشون یا اطرافیان داخ ...

پله رو خیلی وقته بلدع . منظورم خود سرسره بود که ازش میرفت بالا نه از پله

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
پسر من 2سال و 2ماهش که بود بردمش پارک، اون روز برای اولین بار یاد گرفته بود از پله سرسره بره بالا و ...

اره پسر منم خیلی ذوق کرد ولی اون بچه هه کفشاشو دراورده بود از خود سرسره میرفت بالا نمیدونم چجور نمی افتاد

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
2706