2737
2734

؟

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من میگه یه ماه😢

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 
2731
  • بیمار همان روز یا فردا صبح مرخص می شود.
  • حدود ۶ ساعت پس از عمل می تواند از مایعات استفاده کند.
  • تا ۲۴ ساعت اول پس از جراحی فعالیت محدود باشد و فقط در موارد ضروری از جای خود حرکت کنید.
  • تا دو هفته اول پس از عمل از انجام کارهای سنگین خودداری گردد، ولی پس از آن ورزش و فعالیت های سنگین که باعث عود واریکوسل نمی شود بلامانع است.

[QUOTE=144305188]یک هفته نهایتا.  البته شوهر من 5روز بعد بلند شد رفت سرکار[/QUOTE

بچه دار شدین؟

بیمار همان روز یا فردا صبح مرخص می شود. حدود ۶ ساعت پس از عمل می تواند از مایعات استفاده کند. تا ۲ ...

ممنون عزیزم

2738