2726
عنوان

خاطره خاستگاری پسرعمم از من😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3639 بازدید | 78 پست

منم که هول شده بودم گفتم نمی دونم خیلی بیشعوری😐😐🤣

بنده خدا هنگ کرده بود که چی بهش گفتم بعدش گفت ولی من واقعا میخوامت این مدت فکرامم کردماینقدر توی دلم بهم برخورد که نگو 

بچه پررو واسه خودش فکراشو کرده بود وخیلی مستبدانه داشت از من درخواست ازدواج میکرد

همسرم   همه زندگیمه.آقامه خانومشم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه ماچتم می کرداصل فیلم هندی بود

نه دیگه مررو بود ولی اینقدر بی حیا نبود ولی راستش وقتی صدام کرد اینقدر ترسیدم که گفتم الان.......

2728

همون لحظه که با پسر عمم در کشمکش بودم و به سختی داشتم نفس میکشیدم یهو تلفن خونه شروع کرد به زنگ خوردن با خودم گفتم اینو دیگه کجای دلم بزارم

همون لحظه که با پسر عمم در کشمکش بودم و به سختی داشتم نفس میکشیدم یهو تلفن خونه شروع کرد به زنگ خورد ...

جالب شد😂😂

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

من هیچوقت نشده با اقوام درجه یک تنها باشم تو خونه، ولی بنظرم انقد هم ترس نداره 

بالاخره پسر عمته هیچوقت نمیاد بهت تجاوز کنه که، یجوری نوشتی انگار یه مرد صدپشت غریبه، با دوودول راست اومده دم در خونه 🤣

این تلفن لامصب پشت سرهم زنگ میخورد و اینم گیر داده بود چرا گوشی رو جواب نمیدن منم که دیگه به حدانفجار رسیده بودم بهش گفتم لابد دلشون نمیخواد جواب بدن.اینم که باورش نشده بود انگار یه لبخند موزیانه ای زد.وای یعنی اون لحظه فقط یه معجزه میخواستم.

ما یه آشپزخونه توی حیاط داریم که مامانم دوسش داره و اونجا غذا درست میکنه از شانس من همون لحظه یه گربه خودشو کوبید توی در آشپز خونه اینم خیال کرد یکی در اتاق رو باز کرده سریع یه نگاهی به دور و برش کرد با سرعت نور پرید وسط کوچه و فرر کرد

منم که توی شوک صدا و فرارش بودم در رو بستم و اومدم توی اتاق تا یه ساعت فقط به فرارش میخندیدم که مثل موش فرار کرد و پررو بازیاش که اصلا بهش نمی اومد

2706