2726
عنوان

این چالشه دیدید که

128 بازدید | 14 پست

این چالش خارجی دیدید که اولش دخترها با لباس معمولا بعدش لباس س ک س ی میپوشن 

نمیدونم اسمش چیه و چرا

ولی خییلی هیکلشون خوبه، پوست بدنشون خیلی خوبه چطوری؟

من بدن خودمو دوست ندارم بعد قرنطینه دوباره چاق شدم، ترک پوستی، پوست تیره و روشن و...

😔😔

اونا چیکار کردن بدنشون اونطوری هست؟

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  

برو باشگاه اول بعدشم برنز کن

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کِرِم + عمل+ ادیت و فیلتر😑

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
حیفه پوستت سیاه کنی

خب من دوست دارم برنز.سیاه ن یکی دو درجه بعد ادم روغن بزنه خیلی قشنگ میشه

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
اونا  دربرابر خوشمزه ها مقاومتشون بالاست 😄نمیخورن  و ورزش میکنن

پوست بدنشون چطوری انقد خوبه؟ چرا پس مال من اینطوریه

این فضای مجازی و ادیت و فیلترها انقده زیاده ک حس میکنم فقط کلاه میذارن سر ببینده ها. .با کلی ارایش برای کل بدن شک نکن. . البته کمتریا شون ورزش حرفه ای دارن

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱
تو مجازی همه زیبان باور نکن چون دوست خود من تیک تاکر هست اونجا خیلی پرفکت و بی نقصه ولی در واقعیت نق ...

تو واقعیت هم خیلیا پوست بدنشون خوبه فقط  مال من اینطوریه😔😔

2706