2703
2553

بخدا جون به تنم نمونده باردارم بچه کوچیک دارم ۳روزه از دندوندرد کارم فقط گریس مجبورم تحمل کنم تا عفونتش بهتر بشه بشه درستش کنم خواهش میکنم دعام کنید دردش ولم کنه دیگه دارم روانی میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیرم تو بارداری خدا صداتو میشنوه داری مادر میشی تورو به فاطمه زهرا برای پدرم دعا کن بد حاله...دعا ش ...

چشم حتما همینجور اشکم دم مشکمه از درد الانم اینو گفتی گریم گرفت واسش ایت الکرسی و حمد شفا میخونم

2456

خوندم واست عزیزم ،تو هم دعا کن انتقال جنین من هر چی به صلاحمه بشه

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2714

چندروز پیش تو یه پیج میگفت صابون بچه فیروز بزنین مث همیناست خیلی خوبه 😎

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

با اب جوشیده سرد و نمک 

میگن میخک هم خوبه فقط سرچ کن ببین برای باردار هم میتونه استفاده کنه یا خیر.

سیر بکوب و با دارچین مخلوط کن . بعد بذارلای دستمال کاغذی یا پارچه نازک بذار رو دندونت عفونت میگیره

خودم تنها
با اب جوشیده سرد و نمک  میگن میخک هم خوبه فقط سرچ کن ببین برای باردار هم میتونه استفاده کنه یا ...

همه‌کارایی که گفتیو کردم وضعم خیلی خرابه از بس چیزای مختلف گذاشتم روی لثم پوست لثه هام کنده شده 

همه‌کارایی که گفتیو کردم وضعم خیلی خرابه از بس چیزای مختلف گذاشتم روی لثم پوست لثه هام کنده شده  ...

مطمنی عفونت داره؟ 

گاهی بخاطر کمبود کلسیم یا ویتامینه

خودم تنها
2706