2726
عنوان

ساده بازی های شوهرم

789 بازدید | 51 پست

مدیر ساختمون،برا آپارتمان لوله کش اورد،به شوهرم‌میگه تو کل پول رو بده بعدا از بقیه ساکنین بگیر،شوهرمم میگه چشم،گذشته ازین که با مدیر قهریم و سلام علیک نداریم ..خیلی سریع زیر بار رفت.

هر موقع یه معامله ای خریدی چیزی داریم میفهمن ساده س،سرش کلاه میذارن

قصاب دنبه لای گوشت میذاره میده

میوه پوسیده بهش میندازن

موقع فروش ماشین بااینکه من باهاش میرفتم،مشتری شوهرمو و میکشید کنار   باهاش حرف زدن ،چون میدونس راحت زیر بار میره

یه خرید کوچیک اگه تنها بره ...

خیلی دوسشدارم،ولی بااین اخلاقش نمیتونم کنار بیام 

😞😞😞😞😞😞خدا ب دادت برسه

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همه جامث نخودآش باش.خودتوجلوبنداز. چون شوهرت درست نمیشه تو سکان بدست بگیر

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
باهاش صحبت کن آگاهش کن کمکش کن تا ساده نباشه 

هزار بار کردم😐حرف زدن جواب نمیده،همه ش تکرار میشه

ایندفعه از کارش بابام به  وجد اومد،قشنگ برگشت گفت چقد ساده س اخه

همسر منم تو میوه خریدن اینطوری بود میگفتم میوه بخر میرفت هرچی پلاسیده بود جمع میکردن میدادن بهش با قیمت بالا بعد میگفتم این چیه ببر پس بده میگفت بریز آشغال الان خودم میخرم به خدا بهترین میوه رو از اون ارزون تر میخرم مردا چی بلدن که🙄

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2706