2733
2734
عنوان

ینی میش یروز

160 بازدید | 22 پست

ینی میش یروز هیکل منم اینجوری بش 

الان قدم 160 

وزنم 56.600 

درو شکمم 84 

اگ اینجگری بش باید دور شکمم چند بش 

وزنم چقدر؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این کمر باریکه.بعدشم کلیییی ورزش میکنن

ینی چی کمر باریک 

از بدو تولد ک ادم این شکلی نیست 

با ورزش و رژیم اینجور میش 

به نظرم با این قد ۵۲ کیلو

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
به نظرم با این قد ۵۲ کیلو

اتفاقا رژیم دارم میخامب شم 52 

حالا حالا مونده 

تو دوما از 58.200 شدم 56.600 

تا 10 سال دیگ. باید صب کنم تا تینجور بشم 

اونم با این وضع اگ زنده بمونیم یا ن 

ینی چی کمر باریک  از بدو تولد ک ادم این شکلی نیست  با ورزش و رژیم اینجور میش

منظورم اینه فرم بدنش اینطوریه.خب کسی که کمر پهن داره به سختی میتونه همچین کمری داشته باشه

2738
الان من آرزومه وزنم اندازه تو باسه، 10کیلو اضافه وزن دارم

goodlife _nillo 

این ی پیج خوب من دیدم رژسم و اینا میده 

حتی بدون ورزشم میده 

من ازش رژیم نگرفتم ولی دیدم خوب مثلا شات بقیه و میزاشت

منظورم اینه فرم بدنش اینطوریه.خب کسی که کمر پهن داره به سختی میتونه همچین کمری داشته باشه

فرم بدنش ساعت شنی 

مال منم همینطور 

ی زمانی هیکلم از این بهتر بود 

حیففففف کاش ب حرف مامانم گوش کرده بودم 😢😢😢

ماکلا انداممون اینجوریه سه تاخواهریم من پونزده سالم بودشوهرکردم مادرشوهرم هی میگفت کمرتوفشاربدن نیشکنه پدرت نون نداده بخوری استعدادچاقی نداری الان شدم هشتاد کیلو ولی تاوزنم کم میشه دوباره کمرم لینجوری میشه

مادرشدن یعنی قلبت بیرون ازسینت بتپه یعنی بخشی ازوجودت  جداازخودت زندگی کنه 
باجراحی دنده هاشونو درمیارن کمر باریک بشن

خاکتوسرررر😐😐😂😂😂

همین کم. مونده بود ادم بره از اسن مارا بکن 

پس بیخود نیست ایقد خوش هیکلن 

ماکلا انداممون اینجوریه سه تاخواهریم من پونزده سالم بودشوهرکردم مادرشوهرم هی میگفت کمرتوفشاربدن نیشک ...

مال منم این شکلی 

اگ لاغر بشم 

قبلا تکواندو کار میکروم هیکلم فوق العاده بود 

ولی دیگ ول ک کردم هی چاق شدم 

2706