2733
2739
عنوان

لکه بینی بارداری تو رو خدا بیاین

167 بازدید | 21 پست

خانما من هفته هشتم بارداریم هستم دونفره هست که مدام خونریزی و لکه بینی داشتم رفتم دکتر شیاف و قرص داد الان کمتر شده اما یه چیزی عجیبه برام مثلأ 1 روز و نصفی هیچی لکه ندارم اما یکدفعه یه مقدار لکه قهوه ای تیره میاد و تموم فقط همونه و دیگه لکه ای نیست تا فردا یا پس فرداش این طبیعیه کسی تجربه داشته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دققییییقا منم الان تو هفته هشتم و دقیفا لکه بینیم همینطوریه خداروشکر از دیروز که دکترم داروگیاهی بم داده هنوز لکه قهوه ای ندیدم

چیزی جز ظهور شما، دردای منو تموم نمیکنه
2731

لکه بینی کلا طبیعی نیس

از جات تکون نخور زیاد

و شیاف ها م استفاده کن

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
این که خوبه.من دو هفته نداشتم بعد باز میومد.تا میتونی استراحت کن و شیاف استفاده کن

شیاف میزارم و سعی میکنم استراحت کنم اما نمیشه همش بخوابم آخه کار خونه و پخت وپز هست مامانم هم مریض نمیتونه کمکم کنه😢

عزیزم میشه خواهش کنم بهم بگی چی خوردی بهتر شدی

عزیزم من نمتونم برات تجویز کنم اسم داروهامم نمدونم بری تو تاپیکای قبلم دکترمو معرفی کردم خانوم صالحی، حکیم هستن فقط گیاهی میدن، دارو هام یکم عجیبه، شماره میدم بزنگ بگو شهرستانی ببین جواب میدن مال کجایی؟ مشهدم

2738
شیاف میزارم و سعی میکنم استراحت کنم اما نمیشه همش بخوابم آخه کار خونه و پخت وپز هست مامانم هم مریض ن ...

منم باید کارای خونمو بکنم کسی دست ب کمک ندارم

اینکه اینجور یه دفعه میاد تموم میشه بهتره یا بدتر ه از اینکه مستمر باشه؟ 

ببین من اون موقع که خون میدیدم خیییلی وحشت میکردم و فکر میکردم همه چی تموم شد اما لکه بینی خیلی هم چیز عجیب غریبی نیست.اگه قلب نی نیت تشکیل شده احتمال سقط خیییلی کمه و اگه هم ۱۲ هفته رو به سلامتی رد کنی دیگه خیلی خیلی احتمال سقط کمه

2706