2737
2734
عنوان

چرا خودکشی گناهه

260 بازدید | 29 پست

چرا خدا کمکم نمیکنه

ناشکری نمیکنم

اما بریدم

بخدا خسته شدم از زندگیم

ن کار دارم ن ازدواج کردم26سالم شده 

هر کی میبینه میگه چرا ازدواج نمیکنی

اما چن ساله ی خاستگار ندارم

زشتم نیسم ک بگم زشتم کسی نمیاد سمتم😔😔😔

دوس دارم تموم بشه زندگیم هیچ امیدی ندارم 

نیلوفر(قدبلند1400) عزیزم من خیلی دنبالت گشتم اگه برگشتی بهم خبر بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وخی برو جاهای شلوغ

شوهر مذهبی میخای برو مسجد 

اصن برو تو خیریه ها

یجای فعالیت کن ک تو چشم باشی

برو کلاس خیاطی چند نفر ببیننت

و... 

آدم ک نمیشینه براش خواستگار بیاد

پا میشه موقعیت ازدواج فراهم میکنه ک براش بیاد

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

چون بزرگترین نعمتی که خدا بهت داده رو خودت با دستای خودت پس زدی 💕

تاپیکای مفید منو تگ کنین ممنون 💋 من پای تمام آرزو هایم را امضا کرده ام رفیق 😍 من پای خواسته های بی حدِ دلم می ایستم و مردانه میجنگم برای ساختن خودی که آرزویش را دارم 💪 من ایمان دارم به قهرمان زندگی ام که هر روز و هرروز او را در آیینه میبینم 👑✌  سالها بعد زمانی که خودساخته شدم همین روزهارا به یاد می آورم که دخترِ بازیگوشِ درونم ، پایِ چه قراردادِ دِلی را امضا زده است ...🐰💕
همه چیز و تو ازدواج ببینید فقط خودتون و اذیت میکنید

همه چیز تو ازدواج نمیبینم

اما زندگیم اما همه لحاظ بهم ریخته😔😔

دیگه کشش ندارم 

2738

عزیزم تمام این سختی هات و مشکلاتت فقد و فقد بخاطر ناامیدیته 

زندگی جریان داره حتی اگه تو نخوای پس چرا یکم با امید و پر از انرژی زندگی نکنی ها؟

اینکه تو این سنت مجردی مگه مهمه ها ؟ توی این زمونه خیلیا دیر عروس و دوماپ میشن دلیل به این نمیشه ک کلا امیدتو از دست بدی

بالاخره چند روز زنده ای چرا به نحو بهتری زندگی نکنی 

فقد اگه یکم امید داشته باسی و روبه جلو حرکت و زندگی کنی مطمعن باش پشیمون نمیشی

فقد توصیه م بهت اینه ک باامید زندگیتو ادامه بده اونوقت همچی حله

فقط خداست که ....❤میشود با دهان بسته صدایش کرد ....❤میشود با پای شکسته هم سراغش رفت ....❤تنها خریداریست که اجناس شکسته را بهتر برمیدارد ....❤تنها کسی است که وقتی همه رفتند میماند ....❤وقتی همه پشت کردند آغوش میگشاید ....❤وقتی همه تنهایت گذاشتند محرمت میشود ....❤و تنها سلطانیست که ....❤دلش با بخشیدن آرام میگیرد ، نه با تنبیه دیگران ..!! همیشه و همه جا ...❤

چون در مقابل زندگی که خدا بهت بخشیده و میتونی خودت بسازیش خوب یا بد مسیئولی صد در صد کسایی که خودکشی میکنند روحشون به ارامش نمیرسه هیچوقت

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ ..ﮔﺎﻫـﯽ ﺑﺎ ﮐﺴانی ﺳﺎﺧﺘﻪ!ﮔﺎﻫــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ...ﮔﺎﻫـــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ؛ ﮔﺎﻫﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ ... ﮔﺎﻫــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ!ﮔﺎﻫــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ..ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ؛ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳـــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــﻮﯾﻢ : ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ "ﺁﻣﻮﺧــﺘﻪ ﺍﻡ "...ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ... ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ ...اﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..ﻣــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡﻫﺴﺘﻢ ...!!ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ...🌼  
من ۲۷ سالمه مجردم  تو تا نری سر کار نمیتونی خاستگار داشته باشی باید توی جامعه باشی که دیده بشی ...

تنهایی آزارم میده

همه چیز تو ازدواج نمیبینم اما زندگیم اما همه لحاظ بهم ریخته😔😔 دیگه کشش ندارم 

کلاس برو 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
چون در مقابل زندگی که خدا بهت بخشیده و میتونی خودت بسازیش خوب یا بد مسیئولی صد در صد کسایی که خودکشی ...

بخدا خیلی تلاش میکنم زندگی خوبی داشته باشم

اما هر چی تلاشم بیشتر، اتفاقای بد هم بیشتر

2706