2726

من پنج هفته سونو دادم تشکیل نشده بود..

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند هفته بعدش رفتید سونو؟

هفته هشت رفتم برای سونو قلب..خدا رو شکر همه چیز اکی بود 

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
2728
من ۵ هفته دادم تشکیل نشده بود با اینکه واژینال دادم..هفته ۸ برو انشالا که تشکیل شده به خودت استرس ن ...

من لک داشتم رفتم ببینم اصلا تشکیل شده ساکشو دیدم زدم زیر گریه با اینکه همه میگفتن نرو احتمالا ساکشو هم نمیبینی ۶ میلیمتر بود 

برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم دعا کنید 
الهی شکر عزیزم خدا حفظش کنه من خیلی زود رفتم 

ممنون گلم...همیشه سر اذان برای همه خانومای باردار دعا میکنم....برای همه خانومای منتطر هم همینطور

الهی هممون بچه هامون بسلامتی به دنیا بیان 

من لک داشتم رفتم ببینم اصلا تشکیل شده ساکشو دیدم زدم زیر گریه با اینکه همه میگفتن نرو احتمالا ساکشو ...

منم درد پایین شکم داشتم واسه همین زود رفتم سونو دادم..ولی گریه نکردم😁 مطمئنم ۸ هفته بری تشکیل شده😍

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤