2737
2734
عنوان

چقد چرت😒😒😒😒

177 بازدید | 19 پست

سه چهارتا برنامه ضبط صدا دانلود کردم همشون چرت فقط صدای خودمو ضبط میکنن صدای خودمو میخوام چیکار اخه پلشت همه نتمم رفت الکی😒😒😒😒

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
اره منم چندتا دانلود کردم خیلی الکین😭😐😐😟

اخه کسی که این برنامه ها رو دانلود میکنه واسه صدای طرفه نه خودش😒😒😒😒

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برنامه برا ضبط مکالمه میخوایی؟

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

کسی نمیشناسه برنامه ضبط صدای خوب؟؟:😭😭😭😭

برنامه برا ضبط مکالمه میخوایی؟

اره

هرچی دانلود کردم فقط صدای خودمو ضبط میکنه

یا صدای طرف مقابل خییییییلی ضعیفه

2738
از من صدای اون طرف رو هم  ضبط  میکنه اما باید قبل تماس حواست اه بری داخل برنامه😐😐😐

میشه عکسشو بدی ببینم کدومه؟

اره هرچی دانلود کردم فقط صدای خودمو ضبط میکنه یا صدای طرف مقابل خییییییلی ضعیفه

ببین من اینو دارم خدایی خیلی خوبه هر کی بهم زنگ‌بزنه یا بهش زنگ بزنم صدای ۲ تامونو ضبط میکنه از گوگل پلی دان کن دوس پسرم میگه ادم جرعت نداره به تو زنگ بزنه 😂😂😂

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
ببین من اینو دارم خدایی خیلی خوبه هر کی بهم زنگ‌بزنه یا بهش زنگ بزنم صدای ۲ تامونو ضبط میکنه از گوگل ...

اینم دانلود کردم صدای طرف مقابل خیییلی ضعیف میاد واسم😭😭😭😭

اره اینم دانلود کردم انقدر صدای طرف مقابل ضعیف بود نمی فهمیدم اصلا چی گفته

2706