2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بفذمایید

همسرم از پدرم ب جرم توهین شکایت کرده درحالی ک خودش ب من توهین کرده وتهمت زده پدرمم عصبانی شده و جوابشو داده گفته خیلی حرومزاده ای حالا میخوام بدونم توجه میکنن ب اینکه پدرم درجواب اون گفته یا نه!جرمش شلاقه!واگه باشه چ باید بکنیم؟

2728
جان ؟؟

همسرم از پدرم ب جرم توهین شکایت کرده درحالی ک خودش ب من توهین کرده وتهمت زده پدرمم عصبانی شده و جوابشو داده گفته خیلی حرومزاده ای حالا میخوام بدونم توجه میکنن ب اینکه پدرم درجواب اون گفته یا نه!جرمش شلاقه!واگه باشه چ باید بکنیم؟

من وکیل نیستما ولی فک کنم جرم شلاق رو میخرن پول میدن ب جاش

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2738
فحش دادن جرم محسوب میشود اما باید مستند باشه  شاهد داشته باشه

ببخشید منم یه سوال دارم

بازداشت موقت تا چن وقت میتونه ادامه داشته باشه؟؟؟،

درسته ک حداکثر یه ساله؟؟؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
جرم توهين پيامكي، مجازاتش شلاق يا جزاي نقدي هست. تعيين مجازات با قاضي رسيدگي كننده ميباشد.

سوال منم جواب میدی

بازداشت موقت تا کی میتونه ادامه داشته باشه؟

درسته ک بیشتر از یک سال نبایذ بشه؟؟؟-

شلاق و میشه ب جاش پول داد؟

عموما قاضي نسبت به سن و نداشتن سوء سابقه، شلاق و به وجه نقد تبديل ميكنه. اما بازم به قاضي رسيدگي كننده مربوط ميشه.كدوم شهري و اسم قاضي بهم بگو؟؟

همسرم از پدرم ب جرم توهین شکایت کرده درحالی ک خودش ب من توهین کرده وتهمت زده پدرمم عصبانی شده و جواب ...

یا شلاقه یا نقدی یا هر دو دیگه بقیه شو قاضی تعیین میکنه که دقیقا باید چیکار کنید

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید
2706