2733
2734
عنوان

جاریم با خاک یکسان کرد منو ک 😂😂😂بیاین دلداری بدین 😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1884 بازدید | 106 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹

میشه یه صلوات برای شادی روح پدرم بفرستید؟💔😞خدا دلتونو شاد کنه ✨

بهت گفت چاپلوس جواب ندادي؟؟😅😅

خوشحاليت براي چيه پ

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
وای من همون جا پکیدم از خنده  نگا شوهرم کردم دیدم داره زمینو گاز میزنه از خنده 😂

نامردی بیشتر داخل اینکارت نموداره .بدت نمیاد با اینکارا خودشیرینی کنی ....شاید اون جاری حق داشته

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2738
بهت گفت چاپلوس جواب ندادي؟؟😅😅 خوشحاليت براي چيه پ

خوشحالم نیستم 

سعی کردم ج بدم 

خنده نمیزاشت 😂

دختر پاییزیِ مادر🍂🍁بيا و زندگی مامان زمستونیت ⛄️رو بهاری کن ♭😍😍🥰 ..
اره دیگه خوشش میاد عروس خوبه شده بلا گرفته🤣🤣

اما خدایی خیلی کیف میده اینجوری

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
خوشحالم نیستم  سعی کردم ج بدم  خنده نمیزاشت 😂

جلو خودشم ميخنديدي؟😕

خب يه كلام ميگفتي عزيزم ادب و احترام براي تو چاپلوسي تعريف شده به من چه؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706