2726

بچه ها 

من ظهر بعد ناهار  رفتم خونه مادرشوهرم 

برادرشوهرم تصادف کرده 

رفتم عیادت 

بعد کلی وسیله و خوراکی دست منو شوهرم بود 

غذا و خوراکی فرستاده بود برامون 

ظرفاشو پر کرده بودم 

بعد خب عیادت میرم 

خوراکی واسه برادرشوهرم برده بودم 

رفتم داخل 

با کلی ذوق از قرنطینه شکنی بعد چن ماه گفتمممم سلااااام مامان 😂😐

بعد جاریم اونجا بود مادرشوهرم جوابمو داد 

جاریم گف. منم اگه مث نرگس جون بلد بودم چاپلوسی کنم و با کلی خوراکی بیام بهم همینقدر احترام میزاشتین 

وای منوووو بگووووو 

😂😂

بعد پرسیدم گفتن ک قبل از اومدنمون ی دعوای درست حسابی کردن باهم 

حالا چیکار کنم 😂😂😭یکم دلداری بدین 😭😂😂 

دختر پاییزیِ مادر🍂🍁بيا و زندگی مامان زمستونیت ⛄️رو بهاری کن ♭😍😍🥰 ..

خوشحالی؟ 😂

کاش منم جاری داشتم کیف میکردم 🤣

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بیخیااال😘😂

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

اخ اخ جاریت مث باروتع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706