2726
عنوان

آیت الکرسی

60 بازدید | 4 پست

حضرت محمد: هرگاه مومنی آیة الکرسی را تلاوت نماید و ثواب آن را به اهل قبور هدیه کند، خداوند متعال از برکت آیة الکرسی چهل نور داخل در قبر هر میتی از مشرق تا مغرب می نماید و قبرهای ایشان را پُرنور می گرداند و آن ها را فراخ می سازد و هر میتی را درجه ای بالا می برد و به قرائت کننده آیة الکرسی ثواب شصت پیامبر را کرامت فرماید و به عدد هر حرفی از حروف آیة الکرسی، فرشته ای می آفریند که تا روز قیامت برای او تسبیح نماید.

اگه کسی خوند لطفا بگه یا با لایک اعلام کنه ❤️ ❤️ ❤️

🧿لطفا برای خوشبختی و حاجت‌رواییم دعا کنید یا صلوات یا انرژی بفرستید منم به یاد کسایی که یادمن هستم💕🧿

من یکی میخونم.

عزیزم دو جزء مونده تا ختم قران.یک هفته هم مهلت هست.مایلید شرکت کنید؟

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یکی میخونم. عزیزم دو جزء مونده تا ختم قران.یک هفته هم مهلت هست.مایلید شرکت کنید؟

بله من یک جزئو می‌خونم اگه هنوز وقت هست

کدوم جزئه؟

🧿لطفا برای خوشبختی و حاجت‌رواییم دعا کنید یا صلوات یا انرژی بفرستید منم به یاد کسایی که یادمن هستم💕🧿
2728
بله من یک جزئو می‌خونم اگه هنوز وقت هست کدوم جزئه؟

تمام شد عزیزم.حاجت روا باشید انشالله

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp