2737
2734
عنوان

از تو دیوار ماکروفر خریدم...خرابه

462 بازدید | 44 پست

۲ شنبه قبل خریدم...بعد متوجه شدم یکی از دکمه هایش کار نمیکنه...اونجام خانومه فقط دکمه سالمش رو زد و من نفهمیدم...بهش زنگ زدم ک پس بگیر میگه نمیتونم روم قطع کرد...چیکارکنم؟

من هی به شوهرم اصرار کردم بخریم بفهمه خیلی عصبانی میشه.

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماکروفر چی خریدی

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2731

عزیزم این میشه تجربه که یا به شرط تست بخری یا اینکه حتما دقیق چک کنی ما هم از دیوار مودم خریدیم کار نمی‌کرد طرف پس نگرفت نمیدونم چطور دلشون میاد این پولا میخورن ولی برا ما تجربه شد هیچ وسیله برقی از دیوار نخریم مگر به شرط 

2738
سامسونگ

منم سامسونگ تازه خریدم هفته پیش 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

پول رو کارت به کارت کردی؟ 

بهش پیام بده بگو اگه پول تعمیرشو نده میری پلیس فتا ازس شکایت میکنی

خیلی جدی بگو. بگو حاظری پول بیشتری بدی اما شکایت کنی 

بگو فکر نکن الکی میگم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بخاطر همین مسائل هیچ وقت چی دست دوم نمیگیرم مخصوصا برقی

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2706