2410
2553

ماندگاریش بستگی به پوستتون داره عزیزم رو پوست های چرب معمولا ماندگاریش کمتر روی پوست خشک و معمولی یکی دو سال عالی میمونه بعدش هم میتونین ترمیم کنید

خواهرم پیش مریم حمزه ای انجام داد قشنگ شده البته اون خط چشمم زد کارشون عالیه

تو سایتشون همه نمونه کار ها و اطلاعات شعبشون موجود

یه فرم داره اونو پر کنید ، 

هم مشاوره رایگان می‌گیرید ، 

هم تخفیف می‌گیرید ،

هم تو قرعه‌کشی‌های ماهیانه ۳۰ میلیون تومان برای ۳ نفر شرکت میکنید 

https://maryamhamzei.com/ 

نظرات و رضایت مشتریاشونم هست ببینید

این پیج اینستاشون میتونی نمونه کاراشونو داخلش ببینی

فقط خداست که ....❤میشود با دهان بسته صدایش کرد ....❤میشود با پای شکسته هم سراغش رفت ....❤تنها خریداریست که اجناس شکسته را بهتر برمیدارد ....❤تنها کسی است که وقتی همه رفتند میماند ....❤وقتی همه پشت کردند آغوش میگشاید ....❤وقتی همه تنهایت گذاشتند محرمت میشود ....❤و تنها سلطانیست که ....❤دلش با بخشیدن آرام میگیرد ، نه با تنبیه دیگران ..!! همیشه و همه جا ...❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم من و دوروبریام انجام ندادیم ولی منم دوس دارم بدونم به قشنگی عکساشون میشه؟

خیلیا به من میگن حتما انجام بده چون میگم فاصله ابروهام زیاده ولی ابروهام پهن هستش

منم مردد هستم واقعا اخه عکسا که خیلی طبیعی میشن

ولی خیلیا به من میگن حتما انجام بده چون میگم فاصله ابروهام زیاده ولی ابروهام پهن هستش منم مردد هستم

میدونی چجوریه توی لایه اولیه پوست با تیغ نازک بریدگی های خیلی کوچیک ایجاد میکنن و جوهر و وارد لایه میکنن و بعد از ی مدتم میره 

2714