2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما اینترنتی نمیفروختیم مغازه داریم ولی در هر صورت خوبه .میتونم بپرسم واسه بار اول چی سفارش دادی ؟

شماهم بوتیک دارین عزیز؟ اوضاع ما که خیلی بهم ریخته خداوکیلی دخلم ۱۰۰ بشه ذوق میکنم😞اوضاع شما چطوره

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
شماهم بوتیک دارین عزیز؟ اوضاع ما که خیلی بهم ریخته خداوکیلی دخلم ۱۰۰ بشه ذوق میکنم😞اوضاع شما چطوره

فروش اینترنتی راه اندازی کن در کنارش یه مانتو فروشی کرمان هست سال مد سایت داره و کلی م فروش

2738
پیح ک زدی برو تو پیجایی ک زیاد طرفدار دارن مثل میج سی سی پیج الهام و پاتیذ فالوورای اونورو ریکوست بز ...

ببخشید عزیزم متوجه نشدم یعنی تو نظراتشون تبلیغ کنم 

دو نوع فروش اینترنتی هست ..یکی در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام و دومی هم از طریق سایت . .

اگر کل سرمایه شما 10 تومن هست کارتون خیلی سخت میشه چون رقبا خیلی قوی هستن و یه خورده باید صبر و تحملتون بالا باشه . پول شما صرف خرید جنس میشه و چیزی تهش نمی مونه که بتونید تبلیغ کنید. 

اگر بتونید چند تا تولیدی خوب پیدا کنید که جنس رو ازشون نخرید و انبار نکنید و هربار که سفارش ثبت میشه برید ازشون بردارید و ارسال کنید بهتره . اینطوری می تونید با اون ده تومن هم تبلیغ کنید و سریع تر رشد کنید. 

فروش اینترنتی لباس یه خورده سخته .. البته بستگی به لباسش داره .بعضی لباسا زود از مد می افته .بعضی لباس ها سایزبندیشون طوریه که فروش اینترنتیش سخته و ....

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
فروش اینترنتی راه اندازی کن در کنارش یه مانتو فروشی کرمان هست سال مد سایت داره و کلی م فروش

فروش اینترنتی هم راه انداختم اونم کساده سعی کردم همه ی اصولم رعایت کنم 

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2706