2703
2553
عنوان

موهام میخام رنگ کنم تو خونه بیاین لطفا راهنمایی کنین واردا 💇🏻🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 24 پست
ممنون عزیزم؟خوب شد تاپیک زدم هیچی بلد نبودم قشنگ میرفتم گند میزدم 😣

بعد این ک دکلره کردی همون روز رنگ نکن چون پوست سرت زخم میشه فرداش رنگ کن تواین فاصله هم موهاتو باروغن زیتون چرب کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
شرابی دوست ندارم همیشه شکلاتی با دودی میذارم دیشب توی یه تاپیکی بهم گفتن نباید این دوتارو باهم قاطی ...

دودی خیلی قویه خیلی تیره میکنه برا همین گفتن قاطی نکن همین دودی رو بارنگ مو نقره ای هم قاطی شه باز مورو تیره میکنه مگراین ک اندازه نخود ب رنگ مو اضافه شه

دکلره نداره اخرین بار شکلاتی با دودی گذاشتم ولی کلا بعد یه مدت یه حالتی از زردی میگیره 

بنظرم رنگ مو قهوه ای تنباکویی شما بگیر برا براق شدنشم نقره ای قاطی کنین ک اگ رنگشم رفت خوشرنگ ترشه

بنظرم رنگ مو قهوه ای تنباکویی شما بگیر برا براق شدنشم نقره ای قاطی کنین ک اگ رنگشم رفت خوشرنگ ترشه

رنگای مسی خیلی خوشم میاد،تو این مایه ها میشه؟

جآن به آن روز🌎🌻🍃❤
خب اره اول ک دکلره میکنی نارنجی میشه بعد باید دوباره دکلره کنی کم کم نارنجی از بین بره.۴۵دیقه بزار ب ...

عزیزم یه رنگ روشن بدون دکلره هم به من میگی؟؟ 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2714
کرم دکلره بگیرم یا پودرشو ؟ نمیخام موهام بسوزه  بنظرت حنا هندی زدم رنگ میگیره ؟

کرم بگیر احتمال سوختن موهات کمتر میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤

عزیزم شما ارایشگری ؟ پیجی کانالی نداری ؟ 

ما ز جوی آب میخوریم دریا حسادت میکندد