2733
2734

موهام پارسال حنا هندی زدم 😣 خسته شدم از رنگ مشکی دو سه ساله رنگ نکردم 

یه رنگ خوشگل بگین 24 سالمه چی بهم میاد ؟ پوستمم سفیده موهامم کوتاه تا روی شونه هام 

ما ز جوی آب میخوریم دریا حسادت میکندد   

اگه پوستت سفیده شکلاتی بذار خیلی قشنگ میشه

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کرم دکلره بگیرم یا پودرشو ؟ نمیخام موهام بسوزه  بنظرت حنا هندی زدم رنگ میگیره ؟

فکر نکنم رنگ بگیره حتما باید دکلره شه.دکوکرم برای موهای دکلره شدهس ک میخوان ب پایه ده برسوننه یا موهای ضعیفه.شما موهات حنا هست باید پودرشو بزنید .ب فروشنده بگو پودر قوی بهت بده برای این ک اسیبم نبینه با اکسیدان ۹بزار تا رنگ باز کنه برنداری با ۱۲بزاری

فکر نکنم رنگ بگیره حتما باید دکلره شه.دکوکرم برای موهای دکلره شدهس ک میخوان ب پایه ده برسوننه یا موه ...

از دیجی کالا میگیرم پس پودر دکلره و اکسیدان 9 با رنگ عسلی 

دکلره چقد بمونه یه سری گذاشتم نارنجی شد موهام 

2738
از دیجی کالا میگیرم پس پودر دکلره و اکسیدان 9 با رنگ عسلی  دکلره چقد بمونه یه سری گذاشتم نارنج ...

خب اره اول ک دکلره میکنی نارنجی میشه بعد باید دوباره دکلره کنی کم کم نارنجی از بین بره.۴۵دیقه بزار بمونه بعد بشور چ رنگ باز کرده باشه قشنگ چ نکرده باشه نباید بزاری ۴۵دیقه بیشتر شه.چون موهاتم مشکیه صددرصد نارنجی میشه فرداش دوباره دکلره کن اینبار نیم ساعت بزار بمونه.بعد ی رنگ مو واریاسیون بنفش بزار رومو هات ک زردیشو بگیره یکمم توش اب قاطی کن ن خیلی ک شل شها بعد بزار استراحت کنه موهات فرداش رنگ مو طلایی رو بریز

راسی برا این ک موهات موقع دکلره اسیب نبینه اندازه ی قاشق مربا خوری توش نمک قاطی کن.موهاتم اصلا خیس ی ...

من موهام سفیدی داره چی پیشنهاد میدین؟

جآن به آن روز🌎🌻🍃❤
راسی برا این ک موهات موقع دکلره اسیب نبینه اندازه ی قاشق مربا خوری توش نمک قاطی کن.موهاتم اصلا خیس ی ...

ممنون عزیزم؟خوب شد تاپیک زدم هیچی بلد نبودم قشنگ میرفتم گند میزدم 😣

2706