2726
عنوان

گذشته شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1480 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه شوهرای مایند جر خورده ای ( اوپن مایند   )انتخاب میکنین,قشنگ دوراشو با شیلا و ژیلا و پریسا ز ...

بعضیا مثل خودم این تیپ پسرا رو ترجیح میدن به پسری که قبلا دوست دختر نداشته☺️

منظورم تو انتخاب همسر بود

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
عزیزم منکه از گذشتش خبر نداشتم . بعد مگه میشه پسری دوست دختر نداشته باشه

دیگه از روحیاتش باید می‌فهمیدی به ارتباط در چه حد عادت داره دیگه،نمیگم دوست دختر نداشته باشن،حتی دختر هم می‌تونه دوست پسر داشته باشه ولی آیا در حد نظر دادن درباره تن و بدن دختر مردم؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728
بعضیا مثل خودم این تیپ پسرا رو ترجیح میدن به پسری که قبلا دوست دختر نداشته☺️ منظورم تو انتخاب ...

تا حد جر خوردگی مایند یا فقط یه شکاف کوچولو دوستم؟  

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
ی ضرب المثل هست میگه گه را هرچی همش بزنی و زیر و روش کنی بیشتر بوش بلند میشه... اون گه همون مردا هست ...

افرين دقيقا 

پس اين گُهارو هم نزنيد ديگه فقط گند كارياشون بيشتر معلوم ميشه و ادم خودش عذاب ميكشه تو زندگي 

شوهرم قبل از من با دختر عموش نامزد بوده یه روز که رفته بودیم خونه مادر شوهرم شوهرم داشت با داداشاش حرف میزد میخندید داداشش بهش گفت باهاش کاریهم کردی اینم هر هر میخندید بد من حرصم گرفت اون نفهمید که من شنیدم ولی تا حالا به روی خودم نیاوردم همینتور دارم حرص میخورم  هروقت یادم میفته حلا ما ۱۴ سال ازدواج کردیم ولی میدونم ازش بپرسم روش باز میشه نگفتم

کی گفته گوشی وسیله شخصی هست، من و شوهرم هم سر همین مسئله قبلا حرف زدیم ، روانشناس گفت زن و شوهر این که میگن گوشی شخصیه و رمز میزارن اشتباهه، اینجوری بدبین میشن الان من شوهرم گوشی هامون رمز داره ولی هر دو رمز گوشی همو میدونیم زن شوهر نباید از هم چیزی پنهان کنن

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم
وای تو رو خدا تعریف کن 😰 چه وحشتناک

یه مدت ک شمارشو داده بود به پسرعموش منم بارداربودم دیدم شوهرم یه نفرزنگ زد بش جوابشو نداد فرداش صبح زنگ زد دوباره قطعش کرد رفت حموم رفتم گوشیشو چک کنم زنگ زدم دیدم زنه خلاصه پیام دادم به زنه ک هرکی هستی صبر کن بارمو زمین گذاشتم جدامیشم مال خودت بعدشوهرم زنگ زد بهش فوشش دادگف همینو میخاستی بعداتعریف کرد ک پسر عموش ازدهنش درومده شمارشو این داده اینم زنگ زده بهش گ چراشماره منو دادی ...باتوجه ب پیامایی ک توواتساپ باپسرعموش ردوبدل کرده بود فهمیدم ک درست میگ گذشتو یه شب دیدم شوهرم خیلی داعونه گفتم چته گفت پسر عموم رفته فلانیو گرفته گفتم خب توچراناراحتی گف ناراحتی نداره؟پسرعمومو از دست دادم اگر مادرمم بفهمه غوغامیکنه اخه مادرش وقتی فهمیده شوهرم بااون خانوم تو محردی رابطه داشته رفته درخونشون الم شنگه و اصن یه وصلت ناجوری شده این وسط شوهرم بهش گفته اگ عقد نکردی نکن اشتباه منونکن گفته رابطه من به خودم ربط داره کسی حق نداره میون ما دخالت کنه اون دخترخوبیه توخرابش کردی😂حالا هم اون خانوم مطلقه بوده هم پسرعموش

انشالله خدابه همه ی منتظرا جوجه بده جوجه ی منم به حق صاحب وقت سلامت باشه همیشه و الهی هیچ مادری بابچش امتحان نشه ..دوستتون دارم عشقا.
دیگه از روحیاتش باید می‌فهمیدی به ارتباط در چه حد عادت داره دیگه،نمیگم دوست دختر نداشته باشن،حتی دخت ...

آقا دوست دختر دوست پسرا که با هم ماکارونی درست نمیکنن همش😂

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

ببین الان همه مردا پیشرفتن ناراحت نشو من پسرداییم چن سال بود با نامزدش رل بودن حرف میزدن عاشق بورن همراه اون با خیلیا حرف میزد حتی میخواس ازدواجم بکنه ولی نه همین دختره رو گرفت خیلیم حالشون خوبه😂😂😂

2706