2733
2739
عنوان

خاطرات دوست دختر شوهرم

4501 بازدید | 156 پست

نمی‌دونم چرا الان که بعد از اینهمه ناراحتی تازه به آرامش نسبی توی زندگیم رسیدم باید این اتفاق می‌افتاد.

توی وسایل شوهرم یه سررسید قدیمی بدون جلد دیدم،اومدم چندتا برگه هاشو بکنم برای کاری،چشمم افتاد به یه متن صفحه دوم با یه دست خط ناشناس.کنجکاو شدمو شروع کردم به خوندن،دیدم خاطرات یه نفره اما دستخط شوهرم نبود.هر روز تاریخ داشت از عشق عاشقی گفته بود،قرارهای هر روزه با عشق جدیدش که چقدر متین و آقاست،ای کاش زودتر حاضر شه باهاش ازدواج کنه،۴،۵صفحه خوندم هنوز باورم نمیشد عشق این دختر ،شوهر خودم باشه.اما هرچی به آخراش می‌رسیدم قلبم تندتر میزد و دستام بیشتر می‌لرزید.اسم ،تاریخ تولد،محل کار و شغلش درست بود.

دیگه مطمئن شدم شوهرم موقع بارداریه اولم وقتی من بخاطر پله های زیاد خونه و ویار شدید به خونموم،دو ماه خونه مامانم بودم هر روز با عشقش توی خونه خودمون بوده.تمام لحظاتی که بهش نیاز داشتم و اون کار رو بهونه میکرد😔

این بار اول و آخرش نبود.چندین بار دیگه در حد چت و پیامک دیدم و چیزی نگفتم.

نمی‌دونم چطور سر حرف و باز کنم تا بهمن میدونم کارای این ده سالشو و دست برداره.

البته مشاور گفته اعتیاد جنسی داره و درمانی سخته.

با دو تا بچه و گوشی پنهانی و سردی کلام البته با من و رابطه ماهی یبار ،من باید چیکار کنم؟

اخلاقای خوب خیلی داره(کاریه،پدر مهربون و دلسوزیه،خرجی میده،کادو میخره،با خانوادم راحتتر از فامیل خودشه ،خانوادش خیلی خوبند) اما این موارد ...

منم براش کم نذاشتم خودش میگه هم گرمم هم خوشگل.اما این سردی کلام‌‌‌ و کم حرفیش با من روی اعصابم خیلی تاثیر گذاشته و دارم خیلی خیلی عصبی و پرخاشگر میشم

به نظرتون میشه چشم پوشی کرد؟

بمونم یا برم....‌‌..خستم از این برزخ

خوبیاش بیشتره

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وقتی این حرف توروم من به مشاور گفتم می‌دونی چی گفت؟؟؟

گفتم فقط اعتیاد جنسی دارع اما همه چیزش خوبه بهم گفت فک کن یه نفر همه چیزش خوبه اما فقط دزده...فقط دزد.خواستگارم بود

حالا یکی از مهمترین رکن های زندگی مشترک رو شوهرت ندارن اونم تعهد...ب نظرم بیشتر فک کن

حسین جان دست من گیر که این دست همان ست که من سالها از غم هجران تو بر سر زده ام.⁦❤️⁩⁦❤️⁩

رابطش با تو یه بار در ماهه بعد بیمار جنسیه؟بیشتر تنوع طلبه

بعد چرا دوتا بچه اوردی وقتی میدونی خائنه؟زندگی خودت  روی هواست دوتا بچه رو هم واردش کردی عزیزم؟همین بچه ها باعث دوری بیشتر شما و عمیقتر شدن فاجعه میشن خب.اول درمانش میکردید بعد اقدام میکردید گلم

2706