2726
عنوان

باحال ترین سوتی های شوهرتون

949 بازدید | 21 پست

بیاید باحال ترین سوتی های شوهرتون بگید

من شوهر ندارم ولی سوتی داداشم

از خونه مادربزرگم بر میگشتیم داییم اینام بودن زنداییم گفت خدانگهدار 

داداشمم خجالتیه ولی اون لحظه حول شد گفت بسلامت😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سوتی زیاد داده الان یادم نیست

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم مرسی که فرستادی دعا کن خوشبخت شم  .. چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ،سفره ات رنگارنگ و تنی سالم و شاد ..... که بخندی همه عمر 🌺👌
2728
بد نگفته که طفلکی

داشتن برمیگشتن مهمون نداشتن که خودشون مهمون بودن

اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم مرسی که فرستادی دعا کن خوشبخت شم  .. چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل ، گریه ات از سر شوق ، روزگارت همه شاد ،سفره ات رنگارنگ و تنی سالم و شاد ..... که بخندی همه عمر 🌺👌

منم یه بار مهمون اومده بود خونمون موقع خدافظی وسط تعارفا قاطی کرده بودم مثل وقتی که میخوای از صاحب خونه تشکر کنی میگی زحمت دادیم من اونموقع قاطی کرده بودم هی به مهمونا میگفتم (خاهش میکنم خیلی زحمت دادین )

اها رفته بودیم رستوران گفت تو چی میخوری گفتم میدونی که همیشه دوغ میخورم خب باز میپرسی اعصابم خورد بود بعد گفت دوغ گازدار یا دوغ بی گوز 😂

هیچی دیگ اعصابم برگشت😁

2706