2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مختصر بگم باید چیزهای خوب فکر کنی و تصور تجسم کنی انرژی مثبت  و ان ها یادداشت کنی 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

یعنی به چیزی که میخوای بهش برسی مدام فک کنی و یقین کنی که واقعابهش میرسی حتی بنویسی و بذاری زیر بالشت و براش زمان تعیین کنی که تا فلان زمان من مثلا فلان چیزو خریدم

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش

چرته فقط وقتی جواب میده که در عین حال که به چیزی فکر میکنین برای رسیدن بهش تلاش کنید و راه پیدا کنین فقط به تلاش وادار میکنه وگرنه بشینی تو خونه ماشین مبلیاردی بخوای هرچیم فکر کنی خبری نیست

عاقا یکیم ب من بگه 😔

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏
یعنی به چیزی که میخوای بهش برسی مدام فک کنی و یقین کنی که واقعابهش میرسی حتی بنویسی و بذاری زیر بالش ...

بعد میرسی؟؟

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

@نی_نی_شیرین     

2706