2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تاپیکتون شده بود سرتاسر توهین به بقیه. دیگه صدای منی که اصولا اهمیت نمیدم دراومد. کلی فحش خورد یکی از کاربرا. واقعا خجالت داشت..

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
2738
تاپیکتون شده بود سرتاسر توهین به بقیه. دیگه صدای منی که اصولا اهمیت نمیدم دراومد. کلی فحش خورد یکی ا ...

خب هدف اصلي استارتر هم همين بوده ديگه 

كه رسيدن بهش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
خب هدف اصلي استارتر هم همين بوده ديگه  كه رسيدن بهش

خدا میدونه.. چی بگم.. 

خیلی ناراحت شدم..

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ
شما استارترو میشناسی که همچین حرفی میزنی؟

كسي كه تاپيك ميزنه ميگه كسايي كه حيوون دارين بهش ميگين بچم و ....

بعد چنتا بي تربيت و بي شخصيت هم ميان فحاشي ميكنن به كسايي كه حيوون دارن 

هدفتون همين نبوود؟ 

الان راحت شدين به خيليا كه حيوون داشتن برچسب نجس بودن كثيف بودن كافر بودن و.... زده شد؟؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
كسي كه تاپيك ميزنه ميگه كسايي كه حيوون دارين بهش ميگين بچم و .... بعد چنتا بي تربيت و بي شخصيت هم م ...

لحن من اصلا بد نبود 

و کسانی که اومدن و نظر دادن منم ازشون نظر خواسته بودم و بقیه که به شما فحش دادن به من ربطس ندارن امکان داره اونا تو تاپیک دیگه ای هم به شما فحش بدن 

ولی یه نفر خیلی بی احترامی کرد به خود من و نمیدونم شما بودین یا نه . خوندم و خواستم  که جوابشو بدم تاپیک تعطیل شد.

بدونم کی بوده از خجالتش درمیام.

لحن من اصلا بد نبود  و کسانی که اومدن و نظر دادن منم ازشون نظر خواسته بودم و بقیه که به شما فح ...

خودتونو به اون راه نزنين

شما ميدوونسي با اينجور تاپيكا چه حرفايي پيش مياد 

و دليل اول و اخر توهينايي كه به خيليا شد فقط و فقط خود شما هستي 

بهرحال ديگه گذشت مهم نيست اميدوارم شمام الان راحت شده باشين و احساس خوبي داشته باشين

2706