2733
2734
عنوان

شما بودین جواب این دوست لعنتی رو چی میدادین؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 111 پست
حقیقته

حقیقت نیست. 

حقیقت اعتماد ب نفس پایینه

حقیقت اینه خودتون رو ب عنوان ی خانم نمیبینین. ی عروسک میدونین

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۴۵ سالشه شوهرم میخاد؟کی اینو میخاد دیگه همه مردا دنبال پلنگن

خب مگه دل نداره یک فرد ۴۵ سال واقعا ۴۵ سنی نیست حالا درسته کارش خوب نبوده ولی ماها مراقب قضاوت هامون باشیم و کلماتمون 😊❤

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2728
یه بار یکی از دوستام بهم زنگ زد گفتش یه آقای هست دوتا بچه داره تو تبریز هست کارخونه داره کلی وضع مال ...

حق نداشت نفرین کنه! 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
یه بار یکی از دوستام بهم زنگ زد گفتش یه آقای هست دوتا بچه داره تو تبریز هست کارخونه داره کلی وضع مال ...

عزیزم خب تو شرایطت مثل این خانم نیس جوونی حتما و اینکه اون اقا هم زن داشته واقعا کار بدی کرد اون  دوستت ک بهت این پیشنهاد و داد 

2738
حقیقت نیست.  حقیقت اعتماد ب نفس پایینه حقیقت اینه خودتون رو ب عنوان ی خانم نمیبینین. ی عروسک ...

یکم واقع بین باشی خوبه😄

بی وفا باشی شکایت میکنند♣️با وفا باشی خیانت میکنند...
😐دقیقا چیه عزیزم مامان من ۴۳سالشه سه تا نوه داره 

من ۴۲ سالمه  و یک پسر دارم ۸ سال و نیم 😊 روزگار تغییر کرده گلم الان همه به صورت و مو هاشون میرسن حالا چون مادر شما سه تا نوه داره که دلیل بر پیرزنی نیست گلم😊❤

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
یکم واقع بین باشی خوبه😄

خدارشکرر با واقعیت اطرافم صحبت میکنم. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
نظرات خانوما چ عجیبه!  همسایه مامانم ایناحدودا 50سالشه، ی پسر دانشجو داره  از شوهرش طلاق ...

حالا از هر هزارتا یه پسر اونجوری خر میشه 

خودت یه پسر 20ساله داشته باشی میزاری زن 50ساله بگیره؟؟ اعتماد بنفس کسی زیر صفر نیست ادم عاقل هیچوقت همچین کاری با خودش نمیکنه که بره زن 30سال بزرگتر بگیره 

تو نخ ما نباش گره میخوری
2706