2726

من ی دوست دارم مجرده .45سالشه.اصلا خاستگار نداره خ فقیرن از صب تاشب زیاد غذا هم نمیخورن.چنتا دخترن همه ازدواج کرده بغیرر این هر کی هم میره از خونشون منظور خاهراش دیگه نمیان خونشون بقدری بیزارن.این دوست لعنتیییییی من همش میگه میخام ازدواج کنم بچ دار شم ایناااا

بقران قسم اگر نیت بدی داشتم منم دیدم وضعیتشون خوب نیس گفتم من ی پسرخاله دارم زنش طلاق گرفتع دوتا بچه داره ایناااا.واقعااااااامرد خوبیه زنش ب عشق خارج رفتن رفتهههه.من اگر بد بود عمراااا معرفی نمیکنم  که چون میترسم

این دوستمم رد کرد

حالا دیشب بهم پیام داده تو بمن تحقیر کردی توهین کردی خدا سر بچت بیاره😢😢

گورتو گم کن اینا از کله ام آتش میزد بیرون

آخه آدم اینهمهههه بیشعورررررر

نیت من کجااااا حرفهای این کجل

حالا ی داماد دارن پنج ساله خونه ایناهست نامزدن میمونه خونه دختره اینم این مدلی میخاستتتت 

آخع آدم ب یچه دوساله نفرین میکنهههههه

شما بودین پ میگفتیننننن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آخه مستقیم نمیگفتی ببینی نظرش چیه

اخه 2تا بچه داره ها اون اقا!! 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
۴۵ سالشه شوهرم میخاد؟کی اینو میخاد دیگه همه مردا دنبال پلنگن

چ حرف زشتی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

شما نیت بدی نداشتی ولی ایشون خب حتما برداشت بدی کرده در کل با نفرین کسی جز نفرین مادر اتفاقی نمیافته نگران نباش 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

چقد درکش پایینه رابطه ات رو قط کن قصد توهین ب هیچ احدی ندارم ولی اخه ۴۵ سال انتطار ی پسر مجرد کمی دور از عقله. شما هم دلت سوخت خواستی سروسامان بگیره لیاقت نداشت. ضمن اینک کی گفته مردی یا زنی ک بچع داره ب درد زندکی نمیخوره؟

چون 40سالشه کم پیش میاد مرد جوون و مجرد بیاد خاستگاریش،،،،یا پیر پاتیله،یا مطلقه و باچنتا بچه،بیخیالش شو ولی اگه دختر خوبیه براش توضیح بده و جورش کن براش

کاربرای عزیز میخواین تبادل نظر کنید پس توهین ممنوع...طرز حرف زدن هرکس شعور وشخصیت خودشو نشون میده .....درسته اسمش نی نی سایته منظورش حضور بچه های 12ساله نیستاااا!!😎😎نظر من طرز تفکر خودمو نشون میده پس حق توهین به هیچ کدوم از حرفامو ندارید...خوبه مسواک شعورش میرسه مال یه نفر باشه اما بعضی ها نه😏😏،،بعضی هاتاپیکاشون واقعا مسخره اس حالمو بدمیکنه چیه میزارین!!دوس پسرم کات کرد،جاریم لباس خریده،مادرشوهرم بم گفت...،،دلم میخواد....داشتع باشم با دوس پسرم🙄🙄🙄🤐🤐🤐این اخری دیگه فاجعه بوددد...........خداحافظ مسجد سلیمانم خداحافظ قلب کشور خداخافظ ازتو فقط یک اسم ماند خداحافظ شهری که طلای سیاه داره فووران میکنه روستاهاش وشهرک های اطرافش هنوز گاز کشی نشدن،،،خداخافظ خوزستانی که هیچ اهمیتی برا اون بالایی ها نداری پاش که برسه لوله اب میزارن و به همون رودت هم رحم نمیکنن خداحافظ ابادان خداحافظ شهر خونگرم ها....دیگه نمیام تااااا31مرداد ماه خداحافظ 💖💟💖💟...اهای رفیق تو که به دین اسلام معتقد نیستی مجبور نیستی درموردشون اینجا نظرات کودکانه خودتو بگی وباعث تعطیلی تاپیک بشی 
2706