2410
2553
عنوان

همه با هم اعتصاب سراسری علیه نی نی سایت 😠😠😠😠😠

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 115 پست
من واقعا هیچ فحشی ندادم  اصلا جوابش رو ندادم  نی نی یارو تگ کردم که اون کاربرو بترکونه&n ...

عزیزدل شما رو نگفتم فحش دادی که. کلی میگم

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
فرض کاربریت تعلیق شده ۱۰ سال پیش  با سیم کارت شوهرت بعد شوهرت سیمشو میده خواهرش  خواهره ...

کاربری که برگرده رمز نمیخواد؟؟

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر چی صداشون بزنی انگار ن انگار ی لایک میکنن دیگه تماااام

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2720

دقیقا

اگه دویست نففر لغو کاربری بزنن یجا و یا سه روز نیان سایت بازدیدشون حسابی افت کنه و کسی بازدید نزنه تبلیغارو میفهمن چی به چی

خواهشا یه بار متحد بشین

نی نی یار چرا باید برا هر موضوع بیخودی تاپیک و پاک کنه

من یه بار تاپیک زدم کسی زرتشت هست میخوام ازش درمورد دین سوال کنم تو خصوصی اصلا هم دعوا و یا بحث دینی نشد نی نی یار تاپیک و ترکوند 

سر هیچ و پوچ تاپیک و میترکونن

یا تو کاربری قبلیم خبر ازدواج دختر قاسم سلیمانی و دادم تازه بهش تبریکم گفتم لغو کاربری زدن

واقعا خواهشا دو هفته کسی نیاد سایت نمیمیرین ایناهم ادم میشن

و به مخاطب احترام میزارن

پول تو جیبشون از پول بسته اینترنت ما درمیاد

احسنتکم الله

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)
2714

استاتر ممنون از این تاپیک

خواهشا تاپیک و جلو ببرین بره پربازدید همه ببینن

اگه دو هفته نیاین سایت اینا ورشکست میشن

ما پول بسته میدیدم میایم اینجا

واینا اینطوری از حماقت ماها پول درمیارن و کلییی بی ادبی هم میکنن

بعضی نی نی یارام که واقعا عقده ای تشریف دارن جوری تهدید میکنن قطع کاربری میکنم خوب بکن مگه قراره نون وآبم و ازم بگیرین

خوب ببینید نمیشه اینجا از هر دری سخن گفت  وتا یه حدی طبیعتا محدودیت داره چون همه سنی میان تو س ...

عزیزم لطفا به تاپیک های قبل 96 نگاه کنین میبینین راحت میشد اینجا صحبت کرد 

درمورد رنج سنی هم تو اینترنت کلییی مطلب ربخته یه بچه 12 ساله با یه سرچ واضح میتونه ببینه و با یه فی لترشکن پ و ر ن و واضح میبینه

مقصر اون کاربرا نیستند پدر و مادر بی لیاقت و بی مسولیتش هستند که به بچه ده ساله گوشی و نت بدون مراقبت دادند

اینجا یه سایت زناشوییه اسمشم روشه

نه یه سایت برا دورهمی و غیبت

اینی که شما میگید میفهمت و حق دارید اما نمیشه کاری کرد دیگه  ازتون خواهش میکنم درستکه همه تحت ...

یعنی حتی تو مجازی هم جرئت ندارین از حق خودتون دفاع کنین؟؟انقدر ترسووو؟؟؟مگه یه سایت فسگولی چیکار میتونه بکنه؟؟؟

دوست گلم این سایت ماهی میلیاردی درامد داره درامدشم از پول بسته اینترنت من و توعه

2706