2733
2734
عنوان

قرض گرفتن پسر از دختر

130 بازدید | 5 پست

سلام. میشه لطفا کسانی که تجربه دارن، راهنمایی کنن. دوست پسر من ازم قرض میگیره. ولی همیشه هم قرضش رو پس داده.موقع خرج کردنم اگه پول داشته باشه، دریغ نمیکنه. ولی من همیشه با قرض گرفتنش مشکل داشتم. نمیدونم این قرض گرفتنا تا کی ادامه داره؟ گاهی موقتا که پولی میاد دستش، اوضاع خوبه ولی پولاش که تموم میشه دوباره قرض میگیره. نمیدونم چیکار کنم با این وضعیت. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ایتجور که تعریف میکنی مثل اینکه طرف مقابلت ولخرجه و مدریت مالیش ضعیفه

که تو زندگی بعدها دچار مشکلات جدی تری میشه

سعی کن براش کتاب تو این زمینه بخری تا مطالعه کنه یا باهاش این مسئله رو در میون بذاری و بخوای که مشکلشو برطرف کنه

مدرس زبان انگلیسی❤️

مرسی از همتون. رابطمون جدیه. و من میبینم که تلاشش رو میکنه ولی حاضر نمیشه سرکار ثابت بره که حقوق ثابت داشته باشه. کارهای پروژه ای میکنه که درآمدهاش دیر به دستش میرسه. اتفاقا یک بار بهش گفتم که مدیریت مالی نداری و باید این وضعیت رو درستش کنی. ولی چون بالاخره دیر یا زود پولش رو برمیگردونه واقعا موندم که اسم سواستفاده روش بذارم یا نه.