2737
2734
عنوان

یه دقیقه بیاین خانومای با سیاست

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 89 پست
واقعا هم همینه 😂  حاجتت روا عشقم برات صلوات فرستادم

ممنونم عزیزم

خوشبخت بشی الهی❤️

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم با توجه به توضیحاتت این آقا ارزشی برای شما و ازدواجش قائل نیست وگرنه دیگه چرتکه انداختن نداره شما مگه چندتا مهر خواستی...

اولا که هرچقدرم بخوای حقت هست.

دوما اینکه از الان که باید همه چی‌گل‌و بلبل باشه انقدر بد هستین واقعا چطور میخوای ادامه بدی؟

مشاوره برو اما از نظر من آدم جالبی نمیاد 

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
عزیزم با توجه به توضیحاتت این آقا ارزشی برای شما و ازدواجش قائل نیست وگرنه دیگه چرتکه انداختن نداره ...

ممنونم عزیزم اره چرتکه انداخت

اره والدینم همینو میگن 

برات صلوات میفرستم عزیزم 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
2731
ممنونم عزیزم اره چرتکه انداخت اره والدینم همینو میگن  برات صلوات میفرستم عزیزم

بزار بزرگترا این موصوع رو پیش ببرن و البته دوران آشنایی برای شناخت هست خوبه که الان بدونی با کی داری میری زیر یک سقف

بزار بزرگترا این موصوع رو پیش ببرن و البته دوران آشنایی برای شناخت هست خوبه که الان بدونی با کی داری ...

بزرگترم بگه بیاد صحبت کنه ؟چون قرار بود صحبت کنه ما خبر بدیم بهش ...

یا فقط پدرم پیامک بده که وقت مشاوره دارین بعد از اون ...

چون خودشم میدونه ۲۳ وقت مشاوره داریم 

اما دوست داره حرف بزنه با بابام

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
بزرگترم بگه بیاد صحبت کنه ؟چون قرار بود صحبت کنه ما خبر بدیم بهش ... یا فقط پدرم پیامک بده که وقت م ...

بعد از مشاوره صحبت کنید

2738

عزیزم مردا اول ازدواج باید اینقدر طالب باشن ک‌ب هر قیمتی بخوان بهت برسن

اینکه از الان حساب کتاب مهریه ای رو‌میکنه ک هنوز تعیین نشده ی مقدار نگران کنندس

ولی مسئله مهمتر اینه ک خیلی راحت و‌چند بار بهت گفته برو‌ ور‌دل بابات

پس ن به شما تعهدی داره ن تموم شدن این ماجرا اونقدر براش مهمه

وگرنه ادم رابطه شروع نشده رو‌با این حرفا خراب نمیکنه

اگر ته دلت میخواد باهاش ادامه بدی برو‌ پیش مشاور‌ تا مطمئن بشی

برای رفتن هم‌ پدرت پیامک بده ک بعد از اینکه مشاور‌ نظر داد بیاین برای صحبت و‌معاشرت

چقد بی صفت شدن مردا خب تو ک میدونستی از اول چقد میشه پوله سکه ها چرا قبول کردی؟قبول کردی ک محرم کنی ...

خیلی غصه خوردم بابام گفت بی مسئولیته زیر عهدش زده 

عزیزم مردا اول ازدواج باید اینقدر طالب باشن ک‌ب هر قیمتی بخوان بهت برسن اینکه از الان حساب کتاب مهر ...

ممنونم عزیزم از راهنماییت 

2706